benzamin kullananlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve adanalxix ebru tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : adanalxix ebru
  1. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benm yüzümde sag yanagımda sivilce izleri gitgide çoğalıyor iki ilaç kullandım geçmedi benzamin kullan dediler kullanan var mı aranızda faydasını gördünüz mü ne kdar nerdn alabilirim bilgisi olan varsa sevinirim

2. 7 Nisan 2009
  3. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım.
    benzamyn'i ben de birkaç sene önce kullanmıştım. yanında cleocin diye bir solisyon bir de skinoren diye bir krem kullanmıştım. benzamyn'in etkisini gördüm ben. kullandığım zaman cildim bebek gibi oluyordu pırıl pırıl parlıyordu;ama bittikten 1 ay kadar sonra felan yine çıkıyordu sivilcelerim :KK43: benim sivilcelerimin çıkma nedeni tamamen içten kaynaklanıyordu kocaman iltihaplı çıkıyorlardı. eğer senin böyle değilse benzamyn'i tavsiye ederim memnun kalacağından eminim. benim sivilce sorunum kronikleştiğinden ötürü ilacı kullandıktan sonra yine çıkıyordu. ama kullandığım zaman aşırı memnundum. şimdi kökten çözüm için roaccutane kullanıyorum.

4. 7 Nisan 2009
  5. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eczanelerden edinebilirsin,fiyatı biraz fazlaydı diye hatırlıyorum ama.ilacı aldığında içinde alkol felan var onları derecelerine göre karıştırıp kullanıyorsun. buzdolabında muhafaza ediyorsun.

6. 10 Nisan 2009
  7. esqiii

esqiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ewt bn benzamın kullandm ama ŞÖle bıŞı var gerÇekten Çok ıŞe yarıyor ama bttkten en fazla 1.5 ,2 hafta sonra tkrar Çıkmaya baŞlıo kullanabılırsn ama hep bu ılacı kullanmak zorundasın tkrar Çıkmamması ıÇın bnce doktora danıŞ bunu bÖle kulaktan dolma fıkırlerle kendı yÜzÜnÜ mahvetme cnm bnden sÖlemesı

8. 10 Nisan 2009
  9. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    işe yarıo canmsüprizzzzz

10. 2 Ağustos 2011
  11. klbkbr

klbkbr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    başka benzamin kullananlar var mı ya da yorum yazan arkadaşlar nasıl gidiyor tedaviniz?? bana da bugün dr bunu verdi

12. 2 Ağustos 2011
  13. merve02

merve02 AŞK'sın Sen! CAN'sın Sen! Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    158
    bende kullanmıştım bu ilaçtan.ve faydasını gördüm gerçekten.yanında seba med sabununuda kullandım ama..

14. 6 Ağustos 2011
  15. appleco

appleco Abstract Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    banada dr vermişti yanında sivex ve antibiyotikte vermişti düzenli kullandığında çok güzel bi ilaç hemen geçiriyo temizliyo cildi ama ben sivilcelerim geçti diye tedaviyi yarım bıraktım sonra tekrar çıkmaya başladı eğer dr tedavisiyle alanlar varsa tedavi bitinceye kadar düzenli kullanın ilaçları derim yoksa sonra tekrar çıkıyo

16. 6 Ağustos 2011
  17. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ben bu benzamıscın ı sadece aktif sivilcelerin üzerine sürüyorum. bı etkı görmedim 1 haftadır kullanıyorum yanında antıbıyotık ve alerjı ilacı verdi dr. ama etkı etmedi yanlış mı kullanıyorum acaba? akşam sürüyorum sabaha kadar duruyo yüzümde

18. 9 Ağustos 2011
  19. Mazy

Mazy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben ergenlik sivilceleri için kullanmıştım ve gerçekten çok etkiliydi.. sivilcelerle ilgili milyonlarca ilaç kullandım ama benzamincin en iyisi bence..