Benzamycin krem

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve meltemtk tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meltemtk
  1. meltemtk

meltemtk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar bir sorum olucak buradan duydugum tavsiye üzerine Benzamycin krem alıp kullanmaya başladım karısım pütür pütür oldu sürünce portullar kalıyor ve 4 gündür kullanıyorum bi değişme olmadı sivilcelerimde hatta arttı yanlişmı kullanıyorum acaba:gitme:

2. 21 Aralık 2009
  3. calimenjero

calimenjero bu aralar depresifim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım ben o kremi doktor kontrolünde kullanmaya başladım sürdüğümün 3. günü yüzüm kızardı aynı solaryuma gşrmiş gibi ve krem doğru öyle oluyor bendede çok fazla bi işe yaradığını söyliyemeyeceğim bi kaç gündür o tahrişi geçirsin die başka bi krem sürüyorum yüzüm hiçde iyi durumda değil bende önce bir dermatologa git ondan sonra ilaç kullan bu daha sağlıklı olur CADIARZU

4. 27 Aralık 2009
  5. LiLithy

LiLithy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok önceden kullandım ve hiç bi etkisini görmedim

6. 27 Aralık 2009
  7. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pütür pütür olmaması lazım, sanırım karıştırırken iyce yediremediniz suyu kreme, ergenlik döneminde kullandığım pek çok ilaçtan biriydi, doktor bana pütürleşirse kullanma demişti, zaten çok büyük bi faydasını gördüm de diyemem

8. 27 Aralık 2009
  9. busybee

busybee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pütür pütür olması iyi karışmamasından kaynaklanıyor olabilir. ben kujllanmıştım yaklaşık 2 yıl önce, çok iyi gelmişti. şimdi dolapta bulunduruyorum hep, arada çıkanlara sürüyorum. yüzde yüz geçirmese de çok büyük fark etti, rahatlattı beni.

10. 27 Aralık 2009
  11. busybee

busybee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pütür pütür olması iyi karışmamasından kaynaklanıyor olabilir. ben kujllanmıştım yaklaşık 2 yıl önce, çok iyi gelmişti. şimdi dolapta bulunduruyorum hep, arada çıkanlara sürüyorum. yüzde yüz geçirmese de çok büyük fark etti, rahatlattı beni.

12. 28 Aralık 2009
  13. pamukseker92

pamukseker92 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sırtımdaki sivilceler için 1 ay süreyle kullanmıstım benzamycin i ..we sonuc mükemmel tek bir sivilce dahi çıkmadı 8 aydırr.. ayrıca hiçbir kızarıklık olmamıstı sadece ilk sürdüğümde biraz yanmıştı okadar :S

14. 30 Aralık 2009
  15. isola

isola Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benzamycin'i lisedeyken doktor vermişti. Ama yanaklarım kıpkırmızı oluyordu ve yanıyordu. Ne zaman kullandıysam öyle oldu ben de direkt çöpe attım. Bu ilaca karşı cildimin bir antipatisi vardı galiba=)

16. 30 Aralık 2009
  17. calimenjero

calimenjero bu aralar depresifim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canımherkeste aynı etkiyi yapıo ben solaryuma girmiş gibi oldum hayır bunun iyi gelmediğini artık cümle alem biliyo ama doktorlar hala niye inatla bu kremi veriyo onu anlamıyorum dahada kötü oldu benim yüzüm senağlama

18. 6 Ocak 2010
  19. kerrigan

kerrigan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana doktor tavsiye etmişti ben yararını gördüm çok sivilcem vardı bir iki haftaya geçti tamamen yanlız içinden çıkan alkolle tozu iyice karıştırmak gerekiyo iyi karıştırılmadığında işe yaramayabilir. bi de 3 ay içinde tüketilmesi gerektiğini söylemişti doktor ve kremden önce yüz temizlemek için jel vermişti adını hatırlamıyorum şu an .. ama çok kalın katman halinde sürmemek ve iyice yedirmek gerekiyo cilde ...