Benzer şeyler yaşayanlar var mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gamzeliyarim tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gamzeliyarim
  1. gamzeliyarim

gamzeliyarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konu yine esim. daha önceki yazdiklarinizi umursamadigimdan degil sadece icimi dökmek icin yaziyorum. iyi geliyor.
    ya ben byöle birisiyle evlendigime inanamiyorum. bu eskiden hic böyle degildi.
    esim simdi almanca kursuna gidiyor dün aksam babasiyla msnde konustu saat 22.30a kadar falan. ödevleride varmis tabi o saate kadar yapmamis. msnde konusurken bana diyoki gamze su ödevlerimi yaparmisin. birkac birsey sen yaz cabuk cabuk dedi. e babasi msnde yok desemde olmicak. (baska zaman baba oglun ödevlerini yapmiyor ögrenemez böyle yaparsa diyorum, oda calis oglum niye böyle yapiyosun falan diyo ama bos) cocuk gibihergün sikayet mi edecegim oda olmaz. neyse basladim ödevini yapmaya. kapatti msnyi diyoki gamze su konuyu sil onu yapamiyorum kendim yapmam lazim onu demez mi. yarim sayfayi silkdim kendisi basladi yapmaya. dedim iyi ben dus alayim ozaman dedi yok dur ikimiz yapalim neyse yaptik. sonra yaninda sisede az su varmis aldim ictim bana kalkip kizdi niye sen hep ben su icerken su iciyorsun diye. öyle benim suyumdan kalani icince ne oluyo diyo. bana bu tepkisi cok sacma geldi su mu yok dedim kalktim su getirdim onada. ne oluyo öyle suyumu icince diyo dedim ne olacak susadim ictim dedim ne olabilirki dedim. diyo ne olacak diye konusup artistlik yapma bana diyo. dedim cok farkli düsünüyorsun senin dediklerin benim aklima bile gelmedi artistlikle ne alakasi var dedim. diyo bana ozaman türkce ögrende gel. neyse dedim tmm neyse ben dus alacam diyoki niye bu saate birakiyorsun. (gece almayip ne zaman alacaksam artik, isten gel evi toparla, yemek yap, ailesiyle konus, cay may derken ne zaman alayim acaba) dedi ben laoboya gircem dedim iyi beklerim dedim. bu kezde kalkmis diyoki, zaten hep ise giderken süsleniyosun, ozaman dus aliyorsun falan. süslenip ettigim falanda yok. oooo eskiden olsa tmm ama simdi dusa bile zaman bulamiyorum, gecelkeri gec uyuyorum kaldiki erken kalkip süslenecem. neyse dedimn iste ne süsü falan benim süslendigim falan yok dedim. demez mi ise giderken degil bana lazim oldugun zaman dusunu alman gerek diye. (o an okadar igrendimki anlatamam, sanki ben esyayim beni sadece ... icin kullaniyor gibi hissettim kendimi.) igrencsin dedim gittim yatak odasina. geldi arkamdan diyoki ne var öyle benim icin süslenip hic evde oturdun mu falan filan evdede sacim ayni istede ya. hic seslenmedim. gitti. valla sacma bu adam. (buarada doktordan randevu almistimya ne kendisi gitti nede beni gönderdi, zaten ona gicigim) neyse dedimki sen cok cabuk sinirleniyorsun dedim. doktorada gitmedin benimle gecen dedim. caldirdi resmen ya. diyoki ben delimiyim gidecek sen git asil diyo bana deli muamelesi yapiyo suna bak diyo sen kendini benim yanimda ne saniyorsun diyo. cok zoruma gitti bu söyledikleri. hic saymiyo beni. sonra birde diyoki zaten yaptigin seyler yüzünden kendi canima kiyasim var birde suclu benmisim gibi doktora gidecez, cabuk sinirleniyorsun falan diyo dedi. hic konusmadim. gözlerimin doldugunu gördü döndüm biraz agladim öyle uyumusum. ha dün birde babam aramis evi benim si yerinin numarasini istemis. babam aradi beni birsey sormak icin, kagit kürek isi iste, ben babamla sirket telefonunda konusurken hemen oda aradi cebimi. mesgule attim babamla konustuktan sonra aradim. sorduyoki babanla ne konustun. hayret ya ben birak arkadas, tandik falan bi babamla bile istedigim gibi konusamiyorum ya.
    bu adamla nasil konusacagimida bilmiyorum artik.
    :sm_confused:

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  2. 12 Şubat 2010
  3. gamzeliyarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birde hic bir yemegimi begenmiyor. ben annemden ne gördüysem nasil biliyorsam öyle yapabilirim. bence annemin yemeklerinin tadinida tutturabiliyorum yani bence lezzetli oluyor yemeklerim ama beyefendi begenmiyor iste. artik soruyorum ne yemek istersin diye öyle yapiyorum yoksa yemek varken bile yemek yaptiriyo bana. dün birde annesine demez mi. her gün ben ne yemek yapacagini söylüyorum sanki evin hem kadini hem erkegi benim diyo. tövbe tövbe valla kendimi zor tutuyorum. :eek:klava:

4. 12 Şubat 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    ailesinden uzakta piskolojisi bozulmustur zaten uzaktan gelen lerde hep duuyuyorum ben böyle sorunlari hele yeemek begenmeme konusu herkeste oluyor ama sana isime yariycagin zaman süslen demesi cok agir

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  6. 12 Şubat 2010
  7. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olgunlaşması lazım eşinin. oda malesef zamanla olacak bişey. çünkü tartıştığı konular hem basiy hemde dediğim gibi çocukça

8. 12 Şubat 2010
  9. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ışin çok zor allah sabır versin...

10. 12 Şubat 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    diğer konuna da yazmıştım.
    senin eşin saygısız ve terbiyesiz..
    bana lazım olduğunda ne demek. sen acil durumlarda kullanılan ihtiyaç malzemesi misin; densizliğe bak..
    valla doktora gier mi gitmez mi bilmem; bildiğim tek şey bu tiynette bir adanla bir ömür geçmez..
    :eek:lmaz:

12. 12 Şubat 2010
  13. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Eşinizin takvim yaşı büyümüş ama anlattıklarınızdan da görülüyor ki zeka yaşı tam aksine bayağı geri.Karı gibi derler ya hani onun ki tam o hesap işte.Sizi ne sanıyor acaba?Ödevini bile çocuk gibi size yaptırıyor.Çocuk dedim ama ben bile ödevlerimi yaparken başkasının karışmasına izin dahi vermezdim küçükken.Kolay gelsin size ne diyeyim...

14. 12 Şubat 2010
  15. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    Bellikiii evde koca bir bebek warr. . .
    ışin çok Zor.Allah kolaylık versn :nazar:

16. 12 Şubat 2010
  17. gamzeliyarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla abla bende düsünmeye basladim bunu. banada gecmez gibi geliyor. bana karsi zerre kadar saygisi yok bence. yani önceden düsünüyordum sadece bana öyle geliyor diye ama yok canim harbidende öyle. abartmiyorumda anlattiklarim aynen byöle daha dün oldu. bilmiyorum artik. cok farkli düsüncelerimiz var. öyle babanin öyle oglu olduguna inanamiyorum.:uhm:

18. 12 Şubat 2010
  19. gamzeliyarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tuhafimada gidiyor ya. cocuk gibi ödevini soruyorum yaptin mi diye. hani kurstan gelipte yapsa bende aksam yanlisi var mi diye baksam tmm. ama yatiyorum kurstan sonra ödevini taaaa geceye birakiyor ya. ben cocukken okuldan gelip bille ödevimi yapar öyle yemek yerdim. aradan kalksin ödev diye. o cocuk aklimla düsünebiliyorumda o nasil düsünemyior anlamiyorum:uhm: