Beraber olduğunuz insandan daha fazla artıları olan biri sizinle ilgileniyorsa

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve bilginkiz tarafından 25 Nisan 2007 başlatılmıştır.

?

Beraber olduğunuz insandan daha fazla artıları olan biri sizinle ilgileniyorsa

1. Biriyle berabersem kesinlike başkasıyla ilgilenmem

Oylanma: 52
    76,5%
  2. Ben ilgilenmem, ama benimle ilgilenmesi de hoşuma gider; açık kapı bırakırım

Oylanma: 12
    17,6%
  3. Ben de onunla ilgilenirim, çıtayı sürekli yükseltmek gerekir

Oylanma: 4
    5,9%
    25 Nisan 2007
    Konu Sahibi : bilginkiz
  1. bilginkiz

bilginkiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Beraber olduğunuz insandan daha fazla artıları olan biri sizinle ilgileniyorsa nasıl davranırsınız?:çok üzgünüm:

2. 25 Nisan 2007
  3. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Biriyle berabersem kesinlike başkasıyla ilgilenmem......................

4. 25 Nisan 2007
  5. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şey şuan benim başımda malesefki.malesef çünkü bu durum bana kendimi kötü hissettiriyor.2 yıllık harika bir evliliğim var ancak bunu eşimede açamıyorum.branş hocalarımdan biri bunu yapan asılmaya asılmıyor,ancak ne doğum günümü unutuyor nede benim için özel günleri haftada bir çiçekler vs.ne yaptımsa olmadı senden bir karşılık göremeyeceğimi biliyorum ama kendime engel olamıyorum deyip duruyor çıldırıcam dersine girmeme gibi bi şansımda yok.yoksa bir yıl fazladan okuyacağım son çare idareye baş vurup hocanın değiştirilmesini istedim ama ellerinde boşta adam olmadığını söylediler.çok kötü bi durum ÇOOOOOK.

6. 25 Nisan 2007
  7. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biriyle berabersem başka bir kişiyli hayatta ilgilenmem

8. 26 Nisan 2007
  9. flztanir

flztanir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim başima 5 sene önce geldı 3 senelık arkadaşlıgım vardı o kıbrısta okuyordu ben ankara onun okulu bıttıgı sene ben ün.kazandım konyaya gittim o ise astıstan olarak ün.kaldı ilk 2 sene çok iidi 3 sene bana karşı çok ilgisizdi ne olursa olsun kımseyel ilgilenmıyordum okuldan yurda yurttan okula gidiyordum ve okul başlayalı 2 ay oldu ve sınıfta bı arkadaşım bana karşı çok ilgiliyli her dakıka yanımdaydı ben onu normal arkadaş olarak görüyodum ve bı gün erekek arkadaşimi aradım tlf açmadı kaparttı zaten artık hiç aramıyodu msj bıle çekmıyordu sonra baktım erkek arkadaşım benı gözden çıkarttıgını anladım ve onu terk ettım sınıftakı arkadaşimla çıkmaya başladımm ve bu sene 6 senemız oldu ve geçen sene evlendıkk :))

10. 26 Nisan 2007
  11. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    havasını alır.

12. 1 Mayıs 2007
  13. birisiyle berabersem kesinlikle başkasıyla ilgilenmem hatta yan gözle bakmam bile..sonuçta sevdiğim bir insan var ve ona saygılıyım karşımdakine saygıyı bir kenara bırakalım kendime olan saygımdan böyle birşeyi yapmam.

14. 1 Mayıs 2007
  15. fdm

fdm Guest

Bende biriyle birşey yaşıyorsam kesinlikle başka biriyle ilgilenmem.onunla görüşmeyi keserim.hem kendinize hem de sevdiğiniz birine ne kadar saygılısızlık yapmak anlamına gelir.böyle şeyler ciddi olmalı.benimle ilgilenmemesini sağlayacak şekilde bir konuşma yapıp ikna ederim.

16. 1 Mayıs 2007
  17. cansuyum

cansuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valla Ne Desem Boş.. Benimle Ilgilenmesi Hoşuma Gider Ama Aldatmam.

18. 27 Aralık 2007
  19. sea_girl

sea_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    beraber olduğum insana duyduğum hissiyata bağlı,hissettiğim şeyler güçlü değilse ya da sorunlu bir ilişkiyse tartıp ağır gelen tarafa kayarım..

ama düzgün gıden bır ılıskım varsa başka biririnin benımle ilgilenmesınden bıle hoşlanmam