beraberken ve kaybetikten sonra

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Lilyum 34 tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Lilyum 34
  1. Lilyum 34

Lilyum 34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşinizken sedece eşiniz oldu için katlandınız eşinize kaybetikten sonra neler hissediniz

2. 18 Aralık 2008
  3. Lilyum 34

Lilyum 34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendimden bir örnernek vereyim evliyken hep birbirimizi suçladık ölümünden sonra kendimdede ne kadar suç oldunu farkettim ve bir çok keşkeler girdi hayatıma

4. 18 Aralık 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilk mesaj gereksiz oldu sonradan..sildim

başın sağolsun tabi malesef ki herşeyin herkesin kıymeti öldüğünde daha da bi iyi anlaşılıyor ne yazık ki
    keşkeler doluyor sonra hayat dediğin gibi

Son düzenleme: 18 Aralık 2008
  6. 18 Aralık 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    yaşanılanlara bağlı daha çok ve elbette yaşattıklarına...
    ne kadarı acı ve ne kadarı tatlı idi...
    yaşamıma anlam katabilip beni huzura mı erdirdi ve yıllarımı sevgi ve saygı ile geçirebilme nedenim mi idi, yoksa zehir edip bana hayatı,yaşantımı körelten mi ?

8. 18 Aralık 2008
  9. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    güzel şeyler yaşattıysa ve problem sizseniz tabiki bir vicdan muhasebesi olmalı.
    ama hayatınızı mahvetmişse ya ah eder,dahada asilcesi susarsınız.

10. 18 Aralık 2008
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    onunla tartışırken bilee hayat yarın biterse diye düşünmeye çalışıyorumve büyütmek istemiyorum.

tartıştığımızda bile kızgıında olsak birbirimize sarılıp uyuyuruz.. aşkı doya doya yaşamak istiyorum sonuçta saygısızlık etmedikçe aldatmadıkça bitmiceğine göre ne gerek var gereksiz yere yıpranmaya...

değerini bimek gerekir aşkın...

12. 18 Aralık 2008
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle başınız sağolsun.....
    Sadece eşiniz olduğu için katlandığınız diye bahsettiğinize göre suçun büyüğü ondaymış yada ben öyle anladım -tatlicadiarzu-
    Bence artık bunları düşünmenin bir anlamı yok kim suçluydu kim haklıydı bunları düşünmek için çok geç...Bence siz onuda kendinizi de affetmeye çalışın pişmanlıklarınızla üzülmek yerine eşinize dua edin kendinize dua edin af dileyin Allahtan...Hatasız kul olmaz :teselli:

14. 18 Aralık 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bilmem bunu yaşamadığım için bişey diyemiyeceğim sadece şunu örnek gösterebilirim ankarada oturuyorum,burda bi arkadaşımın komşusu öldürüldü dediğine göre adam eşini hep dövermiş ezdirirmiş hergecede içermiş,adam bu hafta öldü, kadın sadece bir iki damla gözyaşıyla ağlamış o kadar...kadına hiç bişey vermemişki dertten kederden dayaktan başka...erkek olsun kadın olsun hayatta nasıl davranmışsa ,o şekilde öldükten sonra anılır....
    hiç kimse dört dörtlük değildir....yinede rabbim eşimi başımdan eksik etmesin...:Saruboceq:

16. 18 Aralık 2008
  17. Lilyum 34

Lilyum 34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında evlilikde suçlu aranmaz birşeyler bir noktadan sonra koptuysa ve iki kişiden biri bunu toparlamaya çalışmıyosa heriki tarafta suçludur bence ama unu o zaman farkedemiyosunuz hep kendinizi haklı görüyosunuz biten evliliklerinde yüzde sekseni bu yüzdendir keşkelerim var demişdimya işde keşkelerimden biride budur keşke birşeyleri toparlamaya çalışsaydım kendimi haklı görmek yerine kendimdede bişiler arasaydım bütün evli hanımlara tavsiyem lütfen kendinizdede bişiler arayın

18. 18 Aralık 2008
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Haklısın bir evlilktede herhangi bir ilişkide de o ilişkinin yürümesi için iki tarafın da çaba göstermesi lazım.İşte hep kendimizi haklı görüp suçu başkasına atıyoruz yada anlamaya çalışmıyoruz karşımızdakini...Belkide o anki ruh halimizden dolayı tahammülümüzün kalmaması bizi bu noktaya getiriyo fisfisfis Olan olmuş artık önemli olan hatalardan ders alıp aynı hataya bir daha düşmemek yerimseniben