Beren Saat harikaydin! Ama ya sizce?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Elif92 tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Elif92
  1. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Dün aksam Aski memnu Veda etti ve ben sonunu bildigim halde cok kötü oldum Bihterin Behlüle son sözleri, okadar ümitliyken Behlülün onun elini tutmamasi...
    ve Silahi kalbine tutmasi sanki bende kalbime ates ettim oan Gercekten cok güzeldi..
    ama Kafami kurcalayan bir soru var..
    Sizce Bihter bize bir erkeyi nasil delice ve hic korkmadan hic düsünmeden herseyi arkasinda birakabilicegi kadar sevicenimi
    YOKSA
    Bir erkegi bu kadar yakinda bile kolayca ondan vazgecip aldatabilicenimi gösteriyor?

yorumlarinizi bekliyorum :asigim:

2. 25 Haziran 2010
  3. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    şunu gösteriyor ...yaşlı bir adam, genç bir kadın... annesine inat evlenmiş hırslı bir kadın....
    hem genç yaşlı farketmez bir kadınla , aynı evde genç bir erkeğin "bekar ve genç bir erkek" olmaması gerekir...
    tehlikeli değil mii? sen onlara ne kadar güvensende aynı çatı altında yaşanmaz.... bir evde bir aile olur...anne, baba ve çocuk...

Adnan beyde hiç akıl yok.. mükemmel bir eş getiriyosun.. yarı çıplak salına salına evinde dolaşmasına izin veriyosun.. o zaman kaçınılmaz sona kendini hazılamalısın....çapkın ukala behlül ile aynı evde yaşatıyorsun... hiç mi akıl yok sende derler adama...

Son düzenleme: 25 Haziran 2010
  4. 25 Haziran 2010
  5. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    hirs insani ucuruma yuvarlar
    beren saate bayildim zaten seviyodum
    simdi daha cok seviyorum performansi mükemmeldi

6. 25 Haziran 2010
  7. nzf

nzf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet veda çok güzeldi fakat eksikler kopmalar vardı hani annesinin durumu behlülün o hale gelmesi nihalin hastaneye yatışı beşirin sessiz ölümünden biraz parçalar verebilirlerdi sonuçta vedaydı çok etkileyici bir veda oldu evet ama soru işaretleride vardı ben mesela sordum behlül o saç sakalı ne aa uzattı.bihtere gelincede hırs öyle deli bir duygu olmalıki sevdiklerine çevresine ve en önemlisi kendine ciddi zararlar verebilmesi gibi ben onun sevgisine değil bihter hayatında herşeyi çok çabuk kazandı sorunsuz ama bir tek behlül onu her tür fırsat varken reddetti ve üvey kızına behlülü vermek zorunda kaldı hırsı aşk tutku ve acı hepsi bir arada bihterin ruhsal durumunu bozdu ama yakıştı kalbne söz geçiremedi çünkü ve ihtiharınıda kalbine tek kurşunla son verdi behlül de aynı sorumsuzlukla behlül kaçar dedi adam ya mezarın başında bile ben hep seni ben hep seni dedi seviyorum bile diyemedi.en beğendiğim sahne ne olursa olsun adnan bey ve ailesinin hep yanıda olan matmazel işte tam bir aile dostu çok ii kalpli ve güçlü bir kadın.....ve işte benden tüm aşkı memnu yorumları bunlar diğer arkadaşlarıdas bekliyoruz.

8. 25 Haziran 2010
  9. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynen katiliyorum sana mükemel bir oyuncu sonunun kötü olucagi belliydi ama böyle etkili olucani hic tahmin etmedim.. bilmiyorumkismile

10. 25 Haziran 2010
  11. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benimde kafamda o soru isareti oldu
    neden behlül "seni seviyorum" diyemediki? ://

12. 25 Haziran 2010
  13. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence son daha heycanlı ve muhteşem olabilirdi,ednan beyin çokk sakin tavırları beni rahatsız etti,bihter tekkeime harikaydı,behlülün sakallar baya komikti fakat mezar başında çokk ağladım.firdevs hanımı görünce ağlamyı bırakıp gülmeye başladım.işte kafama takılanlar;
    1)behlül o evden nasıl çıktı)
    2)nihal behlülü görünce ne yaptı)

3)bihteri evden kim çıkardı?

4)behlül bundan sonra nasıl lüks yaşamına devam edicek.amcasının imkanlarını kaybetti tbii.

5)firdevs hanımm nişanlısından ayrıldımı tam anlayamadım

6)başka ev dedikleri yeri neden göstermedilerr

oooooooooooooooooooooo yazsam sabah olur bukadar diyelim.havada kalan çookk şey oldu ama yinede güzeldi

14. 25 Haziran 2010
  15. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yazdiklarindan en cok 1,2,3,5 bende cok merak ediyorum

16. 25 Haziran 2010
  17. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bişi sorcam ya yaprak dökmü bu hafta son bölümmü acaba

18. 25 Haziran 2010
  19. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaprak dökümü sezona girdi canim görmedinmi`?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.