berlynn göğüs küçültücü krem

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve edasu tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ocak 2010
    Konu Sahibi : edasu
  1. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar nette berlynn adında bir göğüs küçültücü krem buldum.Etkisi kalıcıymış ve 1 ay kullanmak yeterliymiş.Ayrıca bir şişe 1 ay yetiyormuş.Alıp denemek istiyorum.Acaba içinizde daha evvel kullanıpta olumlu sonuç alan varmı?Burada (göğüs küçültücü kremler )adlı başlıkta bir arkadaş da bundan bahsetmiş ve alıp kullanacağını yazmış.Kendisine özel mesaj atıp sordum ama cevap yazmadı.

2. 24 Ocak 2010
  3. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar hiç kullanan yok mu?

4. 30 Ocak 2010
  5. kntsz

kntsz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım ben berlynn küçültücü kremini aldım henüz 5 gün oldu gelişmelerden seni haberdar ederim inş sonuç alabilirim

6. 30 Ocak 2010
  7. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkür ederim.Bende kimseden ses çıkmayınca aldım ve şu an kullanıyorum.Benim de kullanalı 10 gün kadar oldu.Bakalım sonuç ne olacak.ıkimizde haberleşelim,sonucu yazalım.

8. 4 Şubat 2010
  9. kntsz

kntsz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    43
    ya hiç değişiklik yok gibi bunu bitireyim bidaha almıycam fulirimi denemeyi düşünüyorum yaza evleniyorum da panik yaptım şimdi sırayla deniycem artık biraz küçülsün dikleştirici de alcam ama umudum azalıyo inş işe yararlar ya büyültücüler daha etkili ama küçültücüler çok iyi değil biraz daha kullanalım bakalım

10. 4 Şubat 2010
  11. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Canım ben sana özel mesaj atmıştım.Aldınmı bilmiyorum.Orada da yazmıştım.Küçülteceği yerde sanki daha da büyüdü.ıyice büyüyecek diye korkuyorum.Ben geçen sene fulirim küçültücüden 2 şişe kullandım.Önce onunda bir işe yaramadığını düşünmüştüm.2 şişe bana 3,5 ay gitti.Benim göğüslerimde hem büyük hem de çok sarkıktı.Daha sonra göğüslerimde küçülme olduğunu farkettim.Bir beden küçülme oldu.Aslında 3 şişe kullanmak gerekiyormuş.Ben tekrar almadım.Akşamları streç film sardım sabaha kadar öyle bekledim.5 gün boyunca günde bir defa sürüyorsun 2 gün ara veriyorsun.Eğer bu berlynnden fayda görmezsem tekrar fulirim alacağım ama bu sefer 3 şişe kullanmayı düşünüyorum.Ben göğüsümü bir beden küçülttükten sonra (TıBETıN GENÇLıK PINARI) diye spor hareketlerini yapmıştım.Bu hareketleri 1 ay yaptıktan sonra göğüslerimde gerçekten bir büyüme oldu.Bu hareketler hormonları harekete geçiriyor.Malesef bütün o binbir zahmetle küçülttüğüm göğüslerim tekrar büyüdü.Küçülttükten sonra da sarkıklık için fındık yağı kullanmıştım ve 2 kg lık dambıllarla göğüs egzersizleri yapmıştım.Böylece göğüslerim hem küçülmüş hem de biraz toparlanmıştı ama bütün emeklerime yazık oldu.Şimdi yeniden büyüdü ve sarktı.Ben yine en başa döndüm.Yalnız dediğim gibi sanki bu berlynn daha da büyüttü gibi geliyor bana.Ben kullanalı 2 hafta oldu.Bende de bayağı sarkıklık var.Ben de senin gibi küçülttükten sonra dikleştirici kullanmak istiyorum ama tekrar büyütmesinden korkuyorum.

12. 12 Şubat 2010
  13. kntsz

kntsz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    43
    evet canım mesajını aldım bende hala değişiklik yok bitsin fulirim alcam kaç şişe olursa razıyım ömür boyu da kullanabilirim fındık yağını nasıl kullanmıştın krem kullanırken deneyebilir miyim?

14. 12 Şubat 2010
  15. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bence fındık yağını şimdi bu küçültücü ürünleri kullanırken kullanma.Belki ürünlerin etkisini etkileyebilir.Fulirimi de kullan(3 şişe) ondan sonra fındık yağı ile toparlarsın.Fındık yağı biraz sıkılaştırıp toparlıyor ancak bırakınca eski haline dönüyor.Bu berlynn hiçbir etki yapmadımı?Bana da küçülme pek yok gibi geliyor.Ama biraz sıkılaştırdı.Ürünü sabah akşam sürüyorum ve mutlaka streç film sarıyorum.Yani göğüslerimde devamlı streç film sarılı.Çok ümitle almıştım.Sitesinde eğer doğruysa küçültücü kullanan birisi sadece 2 hafta kullandığını ve sonucun mükemmel olduğunu yazmıştı.Ben de bu kullanıcı yorumlarına inanarak aldım.

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  16. 13 Şubat 2010
  17. kntsz

kntsz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    43
    biraz sıkılaşma var gibi çabuk etki etse bari :KK43:

18. 13 Şubat 2010