beşik mi, yatak mı, park mı almalıyım?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Yxuxzdeyxuxz tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Yxuxzdeyxuxz
  1. Yxuxzdeyxuxz

Yxuxzdeyxuxz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben nisan ayında doğum yapacağım Allah'ın izniyle. Bebeğimiz için ne almamız gerektiğine karar veremedik. Evimin durumunu anlatayım kısaca; 3 oda birinde oturuyoruz, biri yatak odası biride yemek. Fakat bu odalara ancak sığdırabilmiştik eşyalarımızı yani bir odayı iptal etme imkanım yok. Eşim yatak diyor ama koyacak yer ayarlamak güç birde kendisi asker sık sık seyre çıkıyor annemde kalrım herhalde o yokken bu durumda park daha mantıklı katlanıyormuş sanırım tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler....

2. 21 Ocak 2008
  3. medinella

medinella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ..ilk öncelikle bebeğin şimdiden hayırlı olsun.. ufak değişiklerle çocuk yatağı olabilen beşikler var ben onlardan almıştım oğlum 3 yaşına gelene kadar kullandım,daha uzun sürede kullanabilirdim ama benimki kırdı şimdi normal yatakta yatıyor...ama bahsettiğim yatak olabilen beşikler çok kullanışlı,onlardan alabilirsin istersen...küçük beşik alırsan bebeğin 2 yaşına gelince fazla kullanamazsın.bebeğin büyüyeceği için sıgamayabilir.e normal yatak alsan bebeğin belirli bir yaşa gelince yatağında oraya buraya dönecek yatarken bu seferde düşebilir yataktan bariyerleri olmadığı için....ama ilk önce beşik alıp ,2 sene sonrada başka yatak alabilirsin...

4. 21 Ocak 2008
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasa katlılyorum kücük besikler var kolayca parcalara ayrılan park yataklarda cok kullanıslı hem biraz büyüyünce oyun alanıda yapa bilirsin en azından icin rahat olur is yaparken basına bir sey gelmeyecek diye

6. 21 Ocak 2008
  7. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    katlanip toplanan bebek yataklari var ,ben bastan besik almistim ,sonra pisman oldum .toplanan yatak aldim ,hem evde istedigin yere tasiya biliyorsun tekerlekleri sayesinde..hemde tatile yada annenlere giderken topla yatagi gotur cocuk huzursuzluk yapmasin ..cok rahat..besik sadece sus durdu benim ..yatmadi yani ..

8. 22 Ocak 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım ben oğluma beşik yatak almıştım alt açma dolaplı 2 yaşına gelince ayırdık şimdi boyu 1,70 olana kadar yatabileceği bir yatak ama oyun parklarıda çok rahat ben sadece iş yaparken içine atıyordum oyun oynaması için ama oda beşik gibi hem sallanıyor çok amaçlı oğlum şuan 3,5 yaşında içine bir yatak yaptırdım şimdi parkında odamda yatırıyorum kış olduğu için üzerini çok açıyor böyle bişiy işini görebilir allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

10. 23 Ocak 2008
  11. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canimm,bnce yatak al,bebgin daha rahat eder,acip kapanan yataklar var kullanisli bide uafk bisey alir yataginin yanina koyarsinn,annengile gidincede kendinle goturursnn,sevgiler,

12. 24 Ocak 2008
  13. minta

minta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim bugün50günlük olan bebeğim var.kraftın beşiğini aldım.ama pek yatmadı.chiconun ana kucağını aldım gece gündüz onda yatıyor.istediğin gibi ayarlayabiliyorsun(yatar pozisyonda ya da biraz dik ayarlayabiliyorsun hem yerde kaplamıyor ve her yere rahatça taşıyabiliyorsun).
    beşikte etrafına bakamıyor(ve kıyamet kopuyor).ama ana kucağında etrafı ve beni gördüğü zaman rahat ediyor ve rahat da uyuyor.ilerleyen zamandada park yatak almayı düşünüyorum.

14. 21 Mayıs 2008
  15. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106

oğlum 1,5 yaşında bu yatakta yatabilirmi acaba
    kaydırağı çook seviyor brazda o yüzden almak istiyorum
    şuanda park yatağı var
    yoksa 3 yaşına kadar beklemelimiyim