Beşikle ilgili..

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve benmeltem tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : benmeltem
  1. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    boshayallersmile boshayallersmileben sıteye geçen hafta üye oldum 34 haftalık hamıleyım kızım olacakmış 33 haftalıkkken 2330 gramdı.nasıl oldu bılmıyorum çünkü yediğim herşeyi çıkarıyorum fazlada yıyemıyorum zaten herkese mutlu günlerr dılerım bebeklerınıze beşik alırken kenarlarına dıkkat edın bazıları elınızı kesecek kadar keskın benıde satıcının bırı uyardıopuyorumnanaktan ya alsaydım o beşigi :nazar:

2. 17 Mart 2010
  3. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hoşgeldin aramıza.bende 34 haftalık hamileyim ve benimde kızım olucak kısmetse ismini meltem azra koymayı düşünüyoruz sanırım sizinde adınız meltem:teytey: bizde beşik alırken çok dikkatli davranmaya çalıştık sonuçta herşey bebeklerimiz için.teşekkürler yinede bu hatırlatma için.

4. 18 Mart 2010
  5. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hoşbulduk evet adım meltem gerçekten adımın anlamı gıbı rüzgar gıbıyım.tavsıye ederim meltemler zaten güzel olurlar güzel bir kız annesı olmak için kaçırılmaz fırsat lısedeyken arkadaslarıma güzellık yarışmasına katılacagım adı meltem olanlar türkıye güzelı oluyo derdım meltem doganay meltem hakarar bende bennu nısa düşünüyorum 2 isimliler çok zekı oluyomus

6. 18 Mart 2010
  7. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    hoş geldin aramıza bende 22 haftalık hamileyim bizimde kızımızolacak Allah nasip ederse isminide Irmak koymayı düşünüyoruz biz aldık bile beşiği yani aslında park yatak aldık çünkü evimiz küçük vede kiracıyız seneye kendi evimize çıkınca oda kuralım dedik bide çok seyahat eden bi aileyiz bizim için en uygunu park yatak kurması felan çok kolay toplayıncada hiç yer kaplamıyo ınşallah haırlısıyla alırsın kucağına bebeğini

8. 19 Mart 2010
  9. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hosbulduk allah tamamına erdırsın hayırlısıyla al kucagına insallah ismide güzel zaten bırçok kız ismı var insan karar vermekte çok zorlanıyo.neyse bahtları güzel olsun inşallah kendıne ıyı bak

10. 31 Mart 2010
  11. cimcime0101

cimcime0101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet arkadaşlar gerçektende meltem hastanesi tam seçilecek bir hastane çalışanlarının güler yüzü samimi yaklaşımı insana cesaret veriyor ve doktorlarıda süperrr diyorum 2 dogum yaptım ikisinide meltem hastanesinde yaptım ilk dogumumu nuray hanım yaptırmıştı 2 dogumuda neşe hayırlıoglu yaptım 2 ay oldu ve çok memmun kaldım bütün herkeze tavsiye ederim.çok memmun kalırsınız gerçektende çalışanları ve doktorları harika.meltem hastanesinden çalışanlara çok çok tşkr ediyorum .ve bütün yakınlarımı çevremi yönlendiriyorum.

Son düzenleme: 31 Mart 2010