Beslenme düzeltilmiş yaşa göremi oluyor...

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve deniz. tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar oğullarım 26 haftalık doğdu...şuan doğalı 4 ay oldu..ama düzeltilmiş 1aylıklar....ek gıdaya geçme ne zaman oluyor....bazıları 5 kilodan sonra geçilir diyorlar....bide bana beslenme düzeni hakkında yardım edinnn.....pek oturtamadım...anne sütü yok bu arada....mamaalrı karışık veriyorum..prematil....aptamil 1....pre aptamil...aptamil ar.....fikirlerinize ihtiyacım var....

2. 31 Ekim 2009
  3. dilamavi

dilamavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende aynı (anne sütü yok)durumdayım.bizim hekimimiz 5 kiloyu geçince verebilirsiniz demişti.ama neden mamaları karışık verdiğini anlayamadım.

4. 1 Kasım 2009
  5. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben sütümü sağıp veriyorum
    bazen mama 1 öğün
    yemek düzenini önceleri 3 saati şimdi ise 4 saatte bir veriyorum ve hep aynı saatte.
    bu arada bebeğim 3 ayını bitirdi..
    inşallah en kısa zamanda yemek düzenini kurarasın..

6. 3 Kasım 2009
  7. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım..bende 28 haftalık doğum yaptım..bebeğimi düzeltilmiş yaşına göre ek gıda verdim..7 aylık olduğunda..düzeltilmiş olarak 4 aylık olduğunda meyve suyu verdim azar azar..düzeltilmiş olarak 6 aylık olduğunda yemek çeşitlerinden verdim..bebişin çok küçük anne sütü veya özel mamaya devam etmen gerekir..öpüyorum bebişiniŞeniz:nazar: