Beta hcg 1500.00 ???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve glsn tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : glsn
  1. glsn

glsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlarrr en son 11 Ağustosta adet olmuştum üzerinden 48 gün geçti ve ben bugün hem idrarda hem kanda hamile olduğumu öğrendim kandaki değerim 1500.00 çıktı. İnanmak çok zor geliyo insana sizce bu değer nedir ve ben ne kadarlık gebeyimdir.

2. 27 Eylül 2009
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    6-7 haftalık falan olmalı.dr a git artık kese görülür.hayırlı olsun.Allah kucağına almayı naip etsin...

4. 27 Eylül 2009
  5. glsn

glsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amin inş cnm iyi dileklerin için tşkler..

6. 27 Eylül 2009
  7. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tebrikler hayırlı olsun ben kan testi yaptırdımda 1000.0 çıkmıştı ultrasonda 1 nokta halinde görmüştük bebeğimizi bir hafta sonrada çok şükür kesermizi gördük kesemizi gördümüzde 4 hafta 5 günlük demişti yani ultrasonda görebilirsin canım tebriklerrrrrrrropuyorumnanaktanzemuszemus

8. 27 Eylül 2009
  9. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin darısı benim gibilere olur inşallah.

10. 27 Eylül 2009
  11. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun...tebrik ederim canım....

12. 28 Eylül 2009
  13. glsn

glsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok tşk ederim çok sağolun ve tabiki inş Allah en kısa zamanda bebek isteyen arkadaşlarada hayırlısı ile bu sevinci yaşatması dileğimle.

Bugünkü muayenemde ultrasonda gebeliğin gerçekten olduğunu gördük ve drum 10/12 gün sonra tekrar bakalım dedi kese ve kalp atışları için.Şimdi o günü beklemek çok zor:) Acaba kalp atışlarınıda duyacakmıyız o gün ve kaç haftalık çok merak ediyorum hayırlısı ile herşey yolunda gider inş.

Bu arada arkadaşlar ben tedavi görürken doğal yolla gebe kaldım belki bazı arkadaşlar da anımsar beni.
    Kısaca bi anlatayım 31 yaşındayım ve 5yıllık evliyiz son 3 yıldır bebek istiyorduk olmayınca aşılama ile tedaviye başladık 2 aşılamadan sonra (dr yumurta rezervi azlığı olduğunu ve gerektiğinde yumurta donasyonu da uygulanabilir demişti.) tüp bebek (mikroenjeksiyon) tedavisine başladık tabi bu arada bazı sorunlar çıktı tsh fsh yüksekliği gibi birazda kilo sorunumuz vardı bu esnada bunları dengelemeye çalışıyorduk tabi zor oluyodu neyse 1. tedaviye geçildiğinde yumurtam yeteri kadar gelişmiyordu ve dr sanırım iptal etmek yerine bi umuttur diye aşılama yaptı ama sonuç negatif. 2.tedavide yine yumurta gelişmedi herhalde geç olgunlaşacak denildi ve iptal edildi. 3. de ise tedaviye hiç başlanmadı çünkü yumurta görülmedi yada çok küçüktü ve dr bana yine yumurta donasyonunu önerdi. Bi süre sonra arada gittiğim diyetisyen dr bende ground hormon tedavisine başladı iğne ile. Bu iğne hem kilo vermem de yardımcı olacaktı hemde yumurta kalitemde iyileşme sağlayacaktı. Bu ay içinde 15 gün kadar bi sürede bu iğneyi kullanıp bitirmiştim.Bayram sonrası yani bugünlerde kontrole gidip gerekirse yine daha fazla dozlada tedaviye devam edecektik.Fakat ben adetim yine gecikince daha öncekilere göre biraz daha fazla geciktiğinde yaptığım testlerde ve muayenede gerçekten hamile olduğumu öğrendik bu inanılmaz bişey belki böyle bişey olabilir ama bu kadar da erken olabileceğini hiç düşünmemiştim gerçekten çok büyük bir sürpriz ve mucize arkadaşlar.Şimdiki isteğim Allahın izniyle herşeyin yolunda gitmesi herhangi bir sorun çıkmaması doğrultusunda inş. Sizlerde hiç bir zaman ümidinizi kesmeyin ne olursa olsun olmaz demeyin elinizden geleni yapıp Allaha bol bol dua edin rahat olmaya çalışın sıkıntı stres yapmayın ltf. umarım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olur inş.

14. 30 Eylül 2009
  15. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    tebrikler ne güzel bi hikaye umarım benimde bi gün bi mucizem olur..

16. 30 Eylül 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    valla canım bunları bilmiyodum...çok güzel bişey ya.....çok güzel bi mucize...allah hepimize nasip etsin inşşşş...ve hayırlı bi şekilde keseyi görüp ,kalp atışlarını duyup, güzel bi hamilelik geçirip ,evladını ellerine almayı nasip etsin rabbim.....

18. 30 Eylül 2009
  19. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler canım inşallah hiçbi olumsuzlukla karşılaşmadan kucağınada alırsın bebeğini allah bizlerede nasip etsin o mutluluğu