beta hcg 4.87 ne demek?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve milkabeyaz tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : milkabeyaz
  1. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sanrım negatif sonuç değil mi?

2. 12 Kasım 2010
  3. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım adetinin kacıncı günüki yaptırdın bu testii.ne negatif diyebiliyorum nede pozitif..
    peki dr. ne söyledi bu durumaa...

4. 12 Kasım 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    daha kucuk oldugu ıcın bu kadar kucuk cıkmıs olabılır dıkkat et ıkı gun sonra tekrarlar yukselırse hamıssın cnm

6. 12 Kasım 2010
  7. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim hikayem biraz karışık.çikolata kistinden dolayı temmuz ayında ameliyat oldum,ardından kist tekrardan nüksetmesin diye 3 aylık geçici menapoza sokuldum her ay olduğum iğnelerle.yani 3 ay iğne oldum,son iğnemi 14 eylülde oldum.iğnenin etkisinin 1 ay olduğunu düşünürsek benim ekim sonu,kasım ortasına doğru adet olmam gerekiyor.karnım davul gibi ama hala olamadım.doktoruma danışmadan özel hastanede gidip beta hcgye baktırdım.sonuç 4.87 .labaratuvarcılar bilgi vermedi,bilgi vermemiz yasak kendi doktorunuza sorun dedi.doktoru da arayamıyorum çünkü aceleci davrandım.kasımın ortasına doğru ilk adet gelebilir demişti,adet başlayınca gel yumurta takibi yapıcaz demişti...başıma ağrılar girdi bugün sonucu alınca :KK43: kendimi kandırmanın bi anlamı yok,sanırım negatif.olmayacak.5ten küçük bir değer sonuçta.
    iyi dilekleriniz öyle güzel ki,duyması bile rahatlatıyor...çok teşekkür ederim tertemiz yürekleriniz için.

8. 12 Kasım 2010
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ınsallah yuce mevlam yuzunu tez zamanda guldurur ve sıkıntılardan kurtulursun

bu kıst ıcınde sogan kuru dıyorum baska bırsey demıyorum cnm yap farkı goreceksın

10. 12 Kasım 2010
  11. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım.kistten kurtuldum allah şükür.dediğim gibi,adet olamadım bitürlü,ekim sonu gibi olurum sanıyordum.belki de benim yumurtalıklar hala çalışmaya başlamadı :KK43: inşallah allah sesimi duyuyordur,hayırlısını versin hepimize.sen daha önce değeri benim gibi olup sonradan yükselen birini duydun mu canım?

12. 12 Kasım 2010
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    valla cnm bende ılk hamıle oldugumu ogrendıgımde degerım dusuktu doktor kesın hamılesın demedı bana

yanı olması gereken degerde degıldı bakalım tam sonucu 4 gun sonra dıyecem dedı

4 gun sonra tamam artık dedı saglıklı bebek

14. 12 Kasım 2010
  15. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim peki senin ilk öğrendiğindeki o düşük değer kaçtı?benim kadar düşük değildir sanırım

16. 12 Kasım 2010
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bu kadar dusuk degıldı ama ıste doktorlar ıcın deger pek onemlı degıl onemlı olan onun ıkıye katlayarak buyumusı

66ydı benımkı cnm

ama ıste allahdan umıt kesılmez

sende belırtı varmı

adet gecıkmesınden sonrakı en buyuk hamılelık belırtısı goguslerde baslıyor cnm

damarlar cıktımı
    buyudumu
    halkalar genısledımı

18. 12 Kasım 2010
  19. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım,karnımın şişliği dışında hiçbirşey yok...negatif olduğunu biliyorum aslında,yine de insan acaba ? diyor :KK43: çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için.olumlu sonuç alırsam mutlaka haberdar edeceğim.öptüm