Beta hcg doğum veya kürtajdan ne kadar zaman sonra sıfırlanır ?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba arkadaşlar,Beta hcg doğum veya kürtajdan ne kadar zaman sonra sıfırlanır ?
    Ne kadar zaman sonra beta hcg vücuttan atılır? Bilgisi olan var mı ? :sm_confused:

Kürtaj veya doğum sonrası ilk adet görülmüş ve adet bitmiş olmasına rağmen beta hcg nin hala vücutta varlığı söz konusu olabilir mi ???

2. 28 Mart 2009
  3. rapunzell_82

rapunzell_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bademcım topıkte yazmıstım..cokda bılgım yok..
    ama ben hala adet gormemıs bırı olarak..
    persembe gunu yaptırdıgım
    kan testımdekı deger 1 altındaydı:çok üzgünüm:

4. 28 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Okudum şimdi canım...İdrar testim neden 2.çizgi silik olarak çıkıyor onu anlamaya çalışıyorum..Adetim daha yeni bitti sayılır çünkü...Ama 5. gün 2 cm lik folikül vardı....:sm_confused: 2cm olunca çatlamaya başlıyorlar benim bildiğim....benneyaptımkifisfisfis

6. 28 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben kurtajdan sonrakı adet suresınce deger anca düşünüyomuş diye biliyorum canım kızz bellımı olur belkı hemn ustune hamil e kalmışssındır doktoruna sordunmu kafanı karıştıran soruyu

8. 28 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Adet oldum bitti bile...1 hafta 10 gün sonra testi yenileyeceğim..Bakalım çizgi daha da koyulaşıcak mı yoksa tamamen silinecek mi diye...
    Şimdi 10 gün sonra testi tekrarlamayı düşünüyorum ve kafamda olasılık hesapları yapıyorum...:nazar:

1- Bu çizgi hamilelikten kalan hormonlar yüzünden var,beta hcg yi daha atmadı vücudum...,

2-Kürtaj olalı 45 gün oldu,adeti de gördüm ve bitti..Beta hcg çoktan vücuttan atılmıştır..Bir sürpriz olma olasılığı var,:eek:

3-Tamemen göz yanılması...Ortada fol yok yumurta yok..Halüsinasyon görüyoruz karıkoca...

4- Ya da Test bozuk....( testi eşimde denedim,ikinci çizginin gölgesi bile çıkmadı...kaydirigubbakcemile3)

10. 28 Mart 2009
  11. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    203
    beta hgc düşükten sonra hemen sıfırlanıyo hatta düşük basladığı anda deger düşmeye baslıyo ben öyle biliyorum.ki sen ilk adeti de görmüşsün bitmiş. ilginç bi durum bi süpriz olabilir belki

12. 28 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Benim erken doğum oldu,düşük değil pek aslında....Normal doğum yaptım..

14. 28 Mart 2009
  15. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    203
    biliyorum degerin düşmesi lazım adet te görnüssün cnm

16. 28 Mart 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Ya da Test bozuk....( testi eşimde denedim,ikinci çizginin gölgesi bile çıkmadı...)
    allah iyiliğini versin emi :)
    tabı rabbım katında mucızelr sonsuz canım kan testını en son nezman yaptırdın.

18. 28 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Kürtaj sonrası bir daha kanda beta hcg baktırmadım canım..Sadece idrar testi yaptım evde....