Beta hcg ikiye katlayıpta boş gebelik geçiren var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ITIRLIK tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ITIRLIK
  1. ITIRLIK

ITIRLIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlarrr sat 06 aralık 2009 en son 29 ocakta yaptığım beta hcg değerinde 6800 çıktı..aralıklarla yaptığıım beta hcg takibinde iki günde bir ikiye katladı sağlıklı bir şekilde.1 şubatta karından ve vajinadan bakılan ultrasonla kese gözüktü ama bebek yok daha dedi doktorum.geç döllenme olabilir onun için küçük olacağı için görünmeyebilir ya da boş gebelik olabilir dedi kesin tanı için 10 gün sonra beklemeyi söyledi..böyle birşey geçiren var mı aranızda beta hcg değerleri normal gidip te boş gebelik geçireen?

2. 3 Şubat 2010
  3. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben baya yüksekti seni korkutmak gibi olmasın ama benimki boş gebelikti senin gibi olan ve bebeği olan çok arkadaş okumuştum bu sitede kanaman lekelenmen yoksa korkma dinlen yat ben bunları pek yapmadım nolur sen yap dediğim gibi kanama yoksa korkulacak bişi yok ve dua et rabbim bebeğimi bana bağışla diye inşşalh güzel haberlerin olur

4. 3 Şubat 2010
  5. ITIRLIK

ITIRLIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kanama gıbı ya da kahverengı gıbı bır lekelenme gıbı bı sıkıntım yok canım..mıde bulantılarım Çok oluyor sadece..10 gÜnÜn dolmasını beklıyorum

6. 3 Şubat 2010
  7. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    herşey güzel olcak inşşalhh

8. 10 Şubat 2010
  9. marilyn

marilyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 4 haftalıkken beta seviyem 23056 idi ertesi günü ikiye katlandı ayrıca ilk hastane kesen boş hemen kürtaj dedi kartal devlet hast. ikinci hastane ataköy hast. rıdvan bey ve dalga bey şiddetle tavsye ederim onlar bekleyelim ümit var dediler haftasına kalp atısını duyduk.sakın aldırma bekle iyice.benim şuan hersey normal beta hariç

10. 31 Mayıs 2012
  11. melekcee

melekcee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bende boş gebelik geçirdim ama beta hcg düşüktü benim üç ay oldu kürtaj olalı şimdi yeniden hamileyim bebek 6 haftalık oldu beta hcg yüksek ama bebek görünmedi ultrasyondan alttanda bakamadı düşük yaptığım için beklemekteyimmm

12. 26 Kasım 2014
  13. niaskenn

niaskenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar benim beta hcg 5. haftalıkken 2209 ... dayanamadım beş gün sonra 5+ 5 günlükken tekrar yaptırdım 7834 olmuş .. arttığı için boş gebelik olma ihtimali var mı sizce nolur yardım edin :KK43::KK43: çok korkuyorum