Beta hcg negatif :(

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve baharb tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : baharb
  1. baharb

baharb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    18 Ağustosdan sonra 5 gün geçti. test yapmaya yaptırmaya korkuyordum. ama artık o kadar emin olmuştum ki bugün.... eşim 12 gün önce askere gitti. diyarbakır a ilk ona söyleyecektim. yemin törenine gidince. hatta telefonda yanımda birini getiriyorum diyecektim. olmadı... bu hafta yaptırdığım başka bir tahlilde tsh düşük çıkmıştı gebelik başlayınca düşebilirmişmiş. ya da tam tersi adeti de kesebilirmiş. bu akşam test yaptırdım. az önce de telefonla arayıp sonuçları sordum, öncesinde ne dualar ne adaklar adayarak....... diğer test sonuçlarını söledi. sakin olmaya çalışarak beta hcg dedim.
    BETA HCG NEGATİF dedi.

2. 23 Ağustos 2010
  3. egecan

egecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ne kadar üzülme desmde üzgünsün zaten ama geçecek,herşey nasip kısmet hayırlısı inan bana.
    daha ne testler yapacaksı ve birgün bir bakmışsın "pozitif".
    sadece sabırlı ol,hayatının odağına bunun koyma,sen hayattan zevk alarak yaşamaya bak o olacaksa olur zaten.a.s

4. 24 Ağustos 2010
  5. HasibeAsmek

HasibeAsmek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Demekki hayırlısı değilmiş şuanda, belki eşin askerden gelince olacaktır, öylesi daha hayırlıdır. Bir bebeği anne ve babasının birlikte büyütmesi kadar güzel ve önemli bir şey daha yoktur eminim hayatta...

6. 24 Ağustos 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    :KK43:
    rabbım hayırlısını versın bızım ıcınde senın ıcınde tum muhammet ummetı ıcındeeeee
    hayırlısı olsun canımmmmmmmm

8. 24 Ağustos 2010
  9. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hangi kelime yeter teselliye..üzülme desemde üzüleceksin..ağlayacaksın..ama hayat bişekilde devam ediyor umutlarla..umut olmadan yaşayamayız sonuçta..bende sonucu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı sandım..hala aklıma geldikçe(gerçi aklımdan pek çıktığı yok )kendimi kaybediyorum..ama mutlaka bizde bir gün pozitifi görecez arkadaşım..Allahım hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın..yeni umutlarla yolcuğa devam..

10. 25 Ağustos 2010
  11. baharb

baharb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için. internetim yoktu. 5 ay ara verdim bu stresli sürece. dilerim sizin dileklerinzi gerçek olur. tekrar teşekkürler.

12. 25 Ağustos 2010
  13. tume

tume geldim anne de Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    canım üzme kendini.. rabbim elbet bir gün bizleri de bebişlerimize kavuşturacak. bende 29 ağustosta adet olacağım bugün dayanamadım ve idrar testi yaptım.. bende de tek çizgi:KK43:( rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin