beta hcg ve kimyasal gebelik lütfen cvp önemli

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar az önce kan testi sonucumu aldım ve 18.7 dölenilene göre gebelik var fakat birde kimyasal gebelikten bahsediliyor kimyasal gebelikte belli bir değer aralığı varmı ve sonrasında nasıl ayırt ediliyo anlaşılıyo yani çok acil cvp lütfennnn

2. 3 Aralık 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım yarın gene tekrarla testi ikiye katlarsa ve sonraki günlerdede katlama normalse sorun yok kimyasal gebeliğin belli bir değeri yok katlaması önemli hemen kendine iyi bir kadın doğum uzmanı bul bence değerine göre zaten hamilesin
    hayırlı olsun bebeğin

perikanadi bunu beğendi.
  4. 3 Aralık 2008
  5. EU2

EU2 Guest

canım lolom teşekkür ediyorum allahım hayırlısını nasip etsin inş. hepimize:)kimyasal gebeliği ilk burada öğrendim ve endişelendim inş.öle bişi değildir çünkü 1.5 yıldır bekliyorum ben!öpüyorum seni teşşekkür ederim tekrar:)

6. 3 Aralık 2008
  7. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben 13 yıldır bu işlerin içinde olduğum için herşeyi ister istemez öğrendim benimde 4 yıllık tedavi sonucu bi oğlum var şu an 9 yaşında sonrasında iki düşük 9 yıldırda ikinciyi istiyorum olmuyo inşallah darısı benim gibi bebek isteyenlerin başına başka sormak istediğin bişey olursa çekinmeden sorabilirsin çekindiğin şeyler olursa özelden bana yazabilirsin öpüyorum seni canım inşallah değerin ikiye katlar bebişinide sağ sağlim kucağına alırsın

8. 3 Aralık 2008
  9. esrako

esrako HOSGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    geve tebriklerrr oncealikle
    su anda tek elindeki tahlil bu ise sayet kimyasal gebelik vs ihtimali nerden çıktı onu anlamadım kim soyledi sana boyle bir ihtimal vsolabilir diye ??

bende ctesi gunu ogrendim hamile oldugumu kan tahlilim adetimin 21. gunu idi yani geçikme bile yasamadım hala daha 10,81 cıktı. ve dr iki gun sonra tekrar tahlil istedi 49,64 cıktı. yani sen dun yaptırdı isen bu testi yarın tekrar yaptır gun asırı seklinde emin olursun dr un yorumlaması gerek tabi bu katlama olayı hani çokta basit bildgimiz ikiye katlama gibi degil ilk haftalar ikiye katlanması bekleniyor iki gunde bir sonra 3-4 gunde bir katlıyor yavaslıyor hormon artımı yani.

ama suanki degerine bakılınca kimyasal gebelik ihtimali vs yok.
    yani keseyi ultrasonda gorene kadar kalp atısını v de hersey havada hepsi olabilir hepimiz için geçerli ama senin tahlilinlde boyle bir suphe yok.

10. 4 Aralık 2008
  11. EU2

EU2 Guest

esrako mrb
    çok teşekkür ediyorum sana ve bende seni tebrik ediyorum inşallah hayırlısıyla bebğini kucağına alırsın cnm inan içten sölüyorum çeken bilir misalia.s
    kimyasal gebeliği burda istede okudum tabii tedirgin oldum benim muhtemel adet tarihime 2 gün var ama tabii bu süre belli olmuyo aslında beni asıl düşündüren çatlatma iğnesi vurulmuştum bu ay ve bu çatlatma iğneleri hcg seviyesini yükseltiyormuş değer onla alakalı olarakta yanıltabilir.aynı günün akşamında dr.uma gittim düşük olduğunu söledi ve tekrar istedi bu sabah tahlilimi verdim dananın kuyruğu yarın sabah kopucaka.s inş.o duyguyu yaşarım bu arada bana çok iyi bir moral olduğunu söleyebilirim öpüyorum seni

12. 4 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

teşşekkür ediyorum lolocum 13 yıl uzun bir süre nasıl dayanıyosun merak ediyorum benim psikolojim elden gitmek üzere bu kezde olmazsa büyük bir hayal kırıklığına uğruycam belki daha kötü olucam ama şunuda biliyorumki ben herşeyin hayırlısını diliyorum bugün yine kan verdim sabahtan beri hop oturup hop kalkıyorum yarına öğrenicem güzel dileklerin için teşşekkür ederima.s
    lolocum sizde problem varmıydı nasıl bir tedavi uygulanmıştı sana ve 9 yıldır ikinci neden olmuyormuşnmerak ettim öpüyorum hoşçakal...

14. 5 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bugün ikinci sonucumu aldım beta hcg 8 olmuş:KK43:kimyasal gebelik dimi bu şimdi yada iğnenin etkisiyle yüksek çıkmış ve git gide azalıyormu?allahım bu neyin nesi :KK43:

16. 5 Aralık 2008
  17. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    gecen ayda ben aynıydım.. sanırım adet olmak üzeresin...(( döllenme hastalıklı spermle olunca oluyormus.. hayırlısı arkadasım..sakın üzülme.. druna sor yinede..

18. 5 Aralık 2008
  19. EU2

EU2 Guest

desteğin için teşşekür ediyorum çedene
    adet tarihine yakın hcg yüksek çıkabiliyormuymuş?birde bişey daha sormak istiyorum sende çatlatma iğnesi olmuşmuydun?senin değerlerin kaçtı?dr.iğnenin değeri yükselttiğini sölüyor dediğin gibi arkadaşım hepimiz için hayırlısı tekrar saol