beta hcg

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    CADIARZUarkadaşlar yumurtlamamın 11. günü yapılan beta hcg degerim 2,32 çıktı sizce erken oldugu içinmi böle çıktı yoksa hamilelik yokmu drum farlutal verdi adet söktürücü kullanmak istemiyorum hamile olabilirm die ama bundan önce ne zaman hcg yaptırdıysam 0,100 çıkıyodu bu defa böle çıkın ca vede yumurtlamadan sonraki11. günde böle çıkınca acaba dedim degerin çok düşük oldugunu biliyorum ama sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum bu konu hakkında bilgisi olan ve bana fikir vermek isteyen arkadaşlarımı bekliyorum topigime ne olur bi yorum yazın:uhm::uhm::uhm::çok üzgünüm:senağlama birde bana farlutaldan sonra adet olunca başlamam için adet düzenleyici olarak yasmin adında dogum kontrol hapı verdi onuda hiç bi arkadaşım önermiyo hep kilo aldırdıgı için hemde yumurtalık tembelligi yaptıgı için onun yerine cyclo-progynova kullanmamı öneriyolar sizce hangisi daha ii

Son düzenleme: 23 Aralık 2008
  2. 23 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

:çok üzgünüm:Gülcazam yaa ben sana hep diyordum dr gitt diyee adetin geçtii ve yumurtlama zamanın 11.günü gelmıs oyle gıtmıssın dr ..Canım adet olmadan nasıl yumurtladın pekıı bunu anlamadım :uhm:Dr gebelık bır şüphe olsa zaten vermezdi gibi geliyor adaet söktürücüyü ,değer düşük :KK43:Bende hamişssin sandımm ya baslıgı görünce :KK43::1hug:

4. 23 Aralık 2008
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ahh ahh balım keşke öle olsaydı. ya 2 kasım son adet tarihim bayramda 4. günü yumurtladım yani baya bi geç yumurtlama iltihap için ilaç kullandımya heralde o yüzden geç kaldı yumurtlama bende nasılsagebelik yoktur die bari iltihap geçtimi acaba die test yapsın die gittim aam dr hemen beta verdi yaptır dedi ama o 11 gün yumurtladıjm dememe ragmen sen nerden anlıcan onu dedi bana ateşimi ölçüyom demedim bende off bu defa kafam çok karıştı yaa balım msn ye gelseneee

6. 23 Aralık 2008
  7. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    testi ne zaman yaptırdın.iki gün sonra tekrar yaptır.için rahat eder.

8. 23 Aralık 2008
  9. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    testi yumurtlamamın 11. günü yani dün yaptırdım. benimde içimden bikaç gün sonra tekrar yaptırmak geliyo eger adet olmazsam ki şimdilik öle bi durum yok yani adet olucak gibi degilim şimdilik hayrlısı bakalım

10. 23 Aralık 2008
  11. yazgxuxlxuxm

yazgxuxlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim benim adetime 4 gün vardı doktorum beta hcg yaptırdı ve değerim 4.29 çıktı ama günümde adetim geldi ve adetim bu ay biraz uzun sürdü tekrar gittim bu kez değer 0.9 du :1no2:bence hamilelik düşünüyorsan yasmine falan başlama

12. 23 Aralık 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben adetime 4 gün kala yaptığım kan testinde 0 çıkmıştı ama ben hamileydim ama kimyasal gebelikti malesef düştü bence adet söktürücüyü içme biraz daha bekle testi tekrarla

14. 23 Aralık 2008
  15. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar aşılamadan sonra 10. gün yapılan testin doğruluk payı nedir sizce..yanıltıcı olabilir mi?? yani 6.11 gibi bir değer hamilelik belirtisi olur mu ?

16. 23 Aralık 2008
  17. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bildigime öre aşılamada bu sonuç negatif olmalı çünkü sana aşılama öncesinde verilen ilaçlar yüzünden sonuç böle çikıyo bildigim kadarıyla ama inşşşşş gebesindir sen genede gününü bekle öle yaptır sanırım 14. günü yaptırılması isteniyo ama inşşş gebesindir inan heyecanını anlıyorum bende bebegim olsun çok istiyorum canım inş rabbim bütün isteyenlerin kucagını boş bırakmaz tez zamanda verir bebeklerimizi

18. 24 Aralık 2008
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben de 8. gun yaptirmistim degeri soylemediler ama 5 ten dusuk negatif dediler. regl gunum yani 15. gun idrar testi yaptim pozitif. bence sen regl sokturucu falan icme. regl gunumu bekle. idrar testinde cikar o zamana. eger durumun elveriyorsa 2 gun sonra kan testi yaptir. yukselirse hamilesin.