Beyaz bikini:(

Konusu 'Mayo - Bikini - Pareo' forumundadır ve ayselcik tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ayselcik
  1. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar.içimde hep bi beyaz bikini hevesi vardı ve dün bir cesaretle beyaz kaliteli bir bikini aldım:) fakat mağazada denediğimde bu mahrem yeri dediğimiz yer belli olmuyodu ışıktanmıdır nedir.eve geldim tekrar denedim,içinin astarıda olmasına rağmen hatlar biraz belli oluyo.birde yeşil renk almıştım aynı durum ondada oldu.acaba bu bikiniler herkeste mi böyle durur yoksa benim o bölgemdemi anormallik var?yeşil olan idare ederim ama beyazın içine tekrar bi astar daha diktirsem olurmu acaba?birde bu tamir işini ankarada nerde yaptırabilirim?geri iade veya değişimde yapamıcam çünkü indirimden aldım:KK43:yardımcı olursanız çok sevincem.

2. 11 Eylül 2009
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    ince mı kı kuması ,yesıl de de oyle olduysa ince olusundandır..

ıcıne astar dıktırsen olur herlhade..bellı olmazsa rahat rahat gıyersın..

..

4. 11 Eylül 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    ıslanırsa daha çok belli olur ozaman diktir canım

6. 11 Eylül 2009
  7. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında çok incede diiller ve içlerindede astarı var ama neden böyle durduğunu anlamadım.benimkimi büyük acaba diye düşünmeye başladım:) ama 36 bedenim..iyi bir astar kaplatmalıyım ama bunuda nerde yaptırcamı bilmiyorum.

8. 11 Eylül 2009
  9. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bütün terziler yapar diye biliyorum. Benim bütün bikinilerimin sütyenleri terziden geçiyor.
    ıçine vatka diyorlar çünkü....
    kaydirigubbakcemile3
    Bazen aldığım yerler de yapıyor.

10. 11 Eylül 2009
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    sende denize girene kadar paroyo kullan çıkıncada tekrar takarsın rahatsız olma bence ne mikiniler giyen var

12. 11 Eylül 2009
  13. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alırken bende aynen senin gibi düşünerek aldım canım.her giydiğime dikkate etmekten aldığpım bluzların yakalarını iğnelemekten gına geldi:)tabii sonuçta aşırı klasik bi bayana dönüştüm.tatilde bi baktım millet minicik bikiniler ben de nerdeyse 1 beden büyük,heryerimi kapatacakya :) oyüzden bunları almıştım biraz havalı olmak adına ama teşhirci gibi durmakta var,işte bunu düşünemedim mağazada:)

14. 11 Eylül 2009
  15. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ankarada terzi önerebilecek arkadaşlar varmı acaba?

16. 11 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

beyaz iddalıdır illaki beyaz giyinde bişey bulunur..sen bile baka baka şeyini görmüşsün..eminimki çokkk yakışmışdır..gönlünce giyin derim..oranada bakıp durma illaki belli olur..siyahta belli olmuyormu..oluyor takma astar falanda yaptırma artık millet tanga giyiniyor ..rahatca giyin

18. 11 Eylül 2009
  19. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Beyaz bikiniyi çok severim.. Bronz bir tende müthiş durur.. Bende çok beğenmeme rağmen ilk beyaz bikinimi geçen yaz aldım...

beyaz olduğundan dolayı ister istemez diğerlerine göre vücudun hatlarını daha çok belli ediyor.. Hele havuza girip çıktıktan sonra onunla güneşlenmek çok zor...

Beyaz giyeceğin zaman yanına iki bikini alırsın güneşleneceğin zaman diğerini tercih edebilirsin...

Ben beyaz bikinimi siyah ile kombine ederek de kullanıyorum ..Birinin üstünü birinin altını giyerek , güzel oluyor tavsiye ederim....

Birde havuz duvarlarında ya da dibinde bazen sudan kaynaklanan lekelenmeler oluyor... Beyaz bikini giydiğimde bulaşmıştı çok üzülmüştüm ama yıkayınca geçiyor.. Sadece biraz daha dikkatli kullanmak gerekiyor sanırım..