beyaz eşya da inox mu yoksa klasik olan beyaz mı?

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve miss_dd tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

6 Ocak 2010
    Konu Sahibi : miss_dd
  1. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yakında evleniyorum ama beyaz eşya konusunda hala karar veremedim inox ürünlerin görünümü çok hoş olmasına rağmen kullanımı zor ve en ufak bir şeyde iz kalıyor acaba klasik olan beyazı mı tercih etsem yoksa ankastre inox mu?kullananların tavsiyelerini bekliyorum bir de hangi markanın beyaz eşyalarını önerirsiniz o konuda da karar verebilmiş değilim şimdiden teşekkürler :)

2. 7 Ocak 2010
  3. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de tereddüt ettim alırken. ama inox aldım hepsini. sonradan içimde kalsın istemedim. siemens aldım fakat daha kullanmadım

4. 7 Ocak 2010
  5. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimki bosch inox canım.6 aydır kullanıyorum çok memnunum. tavsiye ediyorum canım her zaman. hepsinden memnunum

6. 26 Nisan 2010
  7. hera42

hera42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ev kendininse ankastre tabi ki.Kira ise eve göre değişir.Maddi olanağınız yeterli ve geniş ferah mutfaklı bir ev ise inox,mutfak geniş olmayacaksa beyaz al derim ben.Mutfağı dar olan evlerde hoş görünmüyor benm gözüme boğuyor ortamı.Marka olarakta tabi ki Bosch ya da Siemens.Tüm beyaz eşyalarım Bosch ve memnunum Almanlar yapıyor işte:nazar: