Beyaz eşya teslimi

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve buseca tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : buseca
  1. buseca

buseca Guest

Merhaba arkadaşlar,
    Ben beyaz eşyamı Bosch tan aldım 1 ay önce fakat teslimatını yaptırmadım. Allah kısmet ederse 1 yıl sonra evleneceğiz Nişanlımın ablası sürekli eşyaları getirt, mağaza kapanır, Allah korusun iflas eder falan bişey idda edemeyiz diyip duruyor, fakat ben mağazada kalması taraftarıyım. Bu konudaki düşünceleriniz nedir aceba?

2. 21 Nisan 2009
  3. meriy

meriy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle hayırlı olsun. iyi günlerde kullan eşyalarını.dükkanın iflası söz konusu olduğunda eşyaların akibeti ne olur bilemem ama güvenli bi yerden aldıysan sanırım bişi olmaz. benim eşyamda dükkanda duruyo. bi seneden fazla kalacak orda. alacağım zaman yeni modeli çıkarsa değiştirme şansımın alabileceğini söyledi mağaza sahibi. o yüzden benim buzdolabımda gönül rahatlığıyla duruyor mazağazada..

4. 21 Nisan 2009
  5. buseca

buseca Guest

Çok teşekkür ederim. Sanada hayırlı olsun ve iyi günlerde kullanman dileğiyle.
    Aslında eşyaları güvenli biryerden aldık.Dediğin gibi modellerde değişiklik oldugunda benimkide yenilenmiş olcak ve hatta mağazadaki beyde üstüne basarak söyledi.Ama ablayı nasıl ikna ederim bilmiyorum :)

6. 22 Nisan 2009
  7. buseca

buseca Guest

Arkadaşlar kimsenin bi önerisi yokmu?

8. 22 Nisan 2009
  9. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşım ımda mğazada duuyor evime geçinceye kadar kalacak parasını verdiğim eşyaların teslimatından niye korkayımki....

10. 22 Nisan 2009
  11. buseca

buseca Guest

Şu yüzden. Aldıgımız yer bosch un bayisi. Allah korusun iflas ederse bişey iddia edemeyiz diye

12. 22 Nisan 2009
  13. meriy

meriy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sevgili buseca, eşyalarını aldığın mazağa ile anlaşma yaparsın karşıklı bi belge yazar imzalarsınız, hazırlayacağınız evrakta herhangi bi iflas, iş yerinin kapanması durumunda öncelikli olarak eşyalarını aynen alacağını belirtirsiniz. böylece için rahat olur, ayrıca eşyaların faturasını da saklamanda fayda var.benim fikrim böyle.....

14. 14 Aralık 2009
  15. iceblue

iceblue ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkilerde dükkanda güvenilir biyer gibi nezaman ewleneceğim belli olmadığı için orda dursun istiyorum belki yeni model gelir diye

16. 16 Aralık 2009
  17. ndrcn

ndrcn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım aynı şey bi tanıdığın başına gelmiş..Mağaza batmış ellerinde senet falan olmasına rağmen bulamamışlar adamın izini ve öylece gitmiş eşyalar :KK43:( Aynı sorun bende de var düğüne altı ay var ne yapacağım bilmiyorum

18. 27 Aralık 2009
  19. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    alın evinizde dursun
    garanti zaten servis kurduktan sonra başlıyor
    benim nişanlımda bekletme taraftarı değil