beyaz kalem önerileriniz

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve manolya40 tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

28 Eylül 2008
    Konu Sahibi : manolya40
  1. manolya40

manolya40 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben beyaz kalem almak istiyorum gözü iri göstermek için içine sürülüyomuş ya hangi marka daha iyidir bilgileri olanlar paylaşırsa sevinirim a.s.

2. 28 Eylül 2008
  3. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.949
    Ödül Puanları:
    113
    kryalon nun beyaz göz kalemini deneyin.çok güzel..tv de de sanatçılara ondan sürüyorlar....yumuşak ve kullanımı çok rahat...

4. 28 Eylül 2008
  5. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz yerine grinin açık tonlarını öneririm...Loreal'in Contour Khol göz kalemini kullanıyorum, ama siyah olanını, memnunum...Max factor'ün kalemlerini çok beğeniyorum...Onlarda beyaz var mı bilmiyorum ama açık gri tonları muhakkak vardır..

Okypete cim, bu markayı yeni duydum, fiyatı ve bulunduğu kozmetik mağazaları hakkında bilgin var mı?

6. 28 Eylül 2008
  7. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.949
    Ödül Puanları:
    113
    canım,bu sahne ve tv makyajı için kullanılan bir marka. sadece kendi mağazalarından alabiliyorsun.ben istanbulda şaşkınbakkalda ki mağazasından almıştım. beyazı ve ten rengi var çok güzel.....

8. 28 Eylül 2008
  9. manolya40

manolya40 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu lorealin göz kaleminin fiyatı nedir olmadı ben de açık gri alıyım bari a.s.

10. 28 Eylül 2008
  11. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tam hatırlamıyorum ama 15-20 ytl arası olması lazım, max factorun kalemleri de yaklaşık o aralıkta... Gri kalemi hem içine hem de hafif altına ince bir hat şeklinde uygulayabilirsin, buğulu makyajı sevdiğim için bu şekilde öneride bulundum. Parfümeride deneyemende fayda var canım. Göz içine açık renk kalemlerin uygulanması bazen düşünüldüğü gibi görüntü vermiyor, ben de bir hevesle almıştım, sonra pek beğenmedim, grinin uygun tonlarında bir seçim daha hoş bir görünüm verdi...

12. 2 Ekim 2008
  13. blue_girl

blue_girl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben avonun gri goz kalemını kullanıyorum ısıga gore degısıyor rengı goz ıcınde tavsıye ederım super herkez hayran kalıyor ...ışıga gore beyaz yada grı gorunuyor buaykı kataloguna baktım ındırımdeydı dene derın kesın memnun kalıcaksın