Beyaz Mobilya Kullananlar Lütfen Fikir Verin

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve tweetym1986 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : tweetym1986
  1. tweetym1986

tweetym1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yatak odamızı beyaz aldık fakat kullanım açısından tedirginim henüz evimize gelmedi yani hala değiştirme şansımız war sizce beyaz mobilya kullanışlımıdır??
    lütfen bana yardımcı olun çünkü değiştirmek için çok çok uzun vaktim yok yardımlarınızı bekliyorum

2. 24 Ağustos 2009
  3. seker35

seker35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımcım bizim yatak odasıda beyaz ve gayet kullanışlı aldıgın modele baglı yani oymaları falan varsa dakka başı silmene gerek yok tozu göstermiyor ve beyaz olmasıda ayrı bir hava veriyor odaya hangisi içine sindiyse onu al derim

4. 25 Ağustos 2009
  5. seda38

seda38 ...içim daralıyo ya... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.scanım benım yatak odam beyaz degıl ama krem cok kullanıslı yerimsenibenhaftalarca toz almayım hıc gostermıyo :kedi:calısan bayanın bence secmesı gereken bı renk al bence pısman olmasssın

6. 25 Ağustos 2009
  7. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    açık renk mobilya her zaman için kiri göstermez.
    ayrıca beyaz çok hava katıyo ortama, asil bir renk .
    ben de yeni evime beyaz dolap falan yaptırıyorum.
    salona da beyazlı tv ünitesi alıcam...
    kesinlikle değiştirme derim...
    beyaz her zaman güzeldir...

8. 25 Ağustos 2009
  9. tweetym1986

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilginiz için teş.kızlar aslında bende sizinle aynı şeyleri düşünüyorum fakat beni asıl endişelendiren tamamının beyaz olması yani 2 renk değil sadece mobilyanın çıtaları abanoz kaplama ve hoş görüntüyü sağlayanda bu konsept yani ben beyaı koyu bi renkle kullansam abanoz kaplamaları yaptırmasam bu seferde dümdüz bi görüntü olcak
    offffff kızlar anlıycanız benim kafam tamamen karışık ne zor şeymiş mobilya seçmek
    birde zamanla beyaz sararırmı buda beni düşündüren 2.sorun ama fikirleriniz sayesinde üstesinden gelicem inş.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

10. 26 Ağustos 2009
  11. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım eğer sigara içilmezse odada sararmaz. benim bekarken genç odam beyazdı. odada sigara içmediğim için bembeyaz duruyodu. ama abim odaya yerleşti ve sigara içti, sarardı. senin korumana baglı yani. ayrıca dümdüz beyaz bence daha asil duruyo. ben yeni evime beyaz portmanto ile beyaz çekmeceli dolap yaptırıyorum. mutfağımda üst kapaklar beyaz altlar abanoz. bence düz beyaz yaptır..

12. 26 Ağustos 2009
  13. tweetym1986

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

tatucum ilgin için çok teş. ederim inan ki çok rahatlattın beni evimin hiç bi köşesinde sigara içirtmiycem için umarım bnm mobilyalarımda sararmaz:uhm::uhm::uhm::uhm:

14. 26 Ağustos 2009
  15. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede açık renk mobilyalar her zaman daha kullanışlı oluyo helede çalışan bayanlar için ideal bende mobilyalarımı seçerken açık renklerden yana kullanıcam tercihimi. hem insanın içini ferahlatıyo açık renk mobilyalar ve arkadaşların da dediği gibi asil bi görüntüsü var

16. 26 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

cnm ıyıde koyu renk daha cok gosterır benm sıyah beyaz mesela
    ıkı renk sıtıyorsan sende sıyah beyaz yada sıyah olmasın coktoz oluyor bambu felan yapabılırsın ama sıyahmı beyazmı dersen beyaz

18. 27 Ağustos 2009
  19. tweetym1986

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın nelit bende çalışan bi bayan olucaam için kesinlikle açık renk almalıyım ben işin bu kısmını hiç düşünmemiştim yani temizlik kısmını teş.ederimkaydirigubbakcemile5