Beyaz Pudra kullananlar

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve rosenoire tarafından 24 Ocak 2008 başlatılmıştır.

24 Ocak 2008
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    CADIARZUarkadaşlar hiç beyaz pudra kullandınız mı ,ama bilidiğimiz süt beyazı pudradan bahsediyorum ,ciltte muhteşem duruyor ,bir ara bourjois marka beyaz compact pudra vardı maallesf artık yok,bazı markaların toz şeklinde olanları var ama compact gibi değil.

2. 24 Ocak 2008
  3. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl yani beyaz derken nasıl duru ki yüzde:sm_confused::1rolleyes:

4. 24 Ocak 2008
  5. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Aman be kızlar ne hortlağı ,işte çoğu kişi bilmiyor zaten parfümeride sorduğum zamanda anlamıyorlar ,beyaz pudra zannettiğiniz gibi cildi bembeyaz yapmıyor ,hele teniniz açık renkse beyaz,açık kumral vb..gibi inanılmaz hoş duruyor aydınlık bir görüntü veriyor,ama siz bronz makyajdan hoşlanıyorsanız başka,eğer aydınlık makyaj seviyorsanız muhakkak deneyin ,hele açık pembe bir allık bir de açı pembe veya beyaz tonlarında ruj kullanırsanız afet gibi olursunuz,sizi çirkinleştirecek bir şeyi niye önereyim ,ablanız size kıyamaz deneyin görün.şutarafagitti

6. 25 Ocak 2008
  7. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Hayır canım ışıtılı değil tamamen mat beyaz pudra ,daha önce bourjois da vardı fiyatı da uygundu şimdi yves saint laurent,chanel ve versace de var,birde vichy nin toz beyaz pudrası var ,kızımın teni bembeyazdır ben de açık tenliyim yıllardır vazgeçemediğim bir renktir:1rolleyes:

8. 25 Ocak 2008
  9. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim ten rengim de beyazdır ysl ve shiseidonun pudralarını kullanıyorum ama sen bahsettigin pudranın tam adını verebilirsen daha ii olur cnm

10. 25 Ocak 2008
  11. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    shiseido da tam beyaz renk yok,beyaz ile birlikte mozaik şeklinde olanı var,şu anda tam beyaz pudra vichy ve coverdem de var ikisi de eczanede satılıyor,ama ikiside toz pudra şeklinde..yerimseniben

12. 26 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ben de ten rengimde fondoten kullanıyorum üzerine beyz toz pudramı sürüyorum ve harika oluyo roseniore ye katılıyorum yerimseniben

14. 26 Ocak 2008
  15. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    ben de çok açık pudra kullanıyorum.
    zaten makyajda bembeyaz aydınlık zemine bayılıyorum.
    fondotenin üzerini kaplıyorum resmen o bembeyaz pudrayla.yanaklara da çok uçuk pembe allık sürünce bebek gibi oluyo.süper yani.ben bronz makyaj hiç sevmem zaten.hatta onun üzerine bir de beyaz sdefli bir pudra geçmeyi düşünüyorum bulursam.

16. 26 Ocak 2008
  17. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    canım sıvı derken neyi kastediyorsun,çünkü sıvı olan fondötendir ben pudradan bahsediyorum toz pudra tabiki fondöten üstüne çok güzel duruyor ama compact beyaz pudra kullanım kolaylığı açısından daha iyi,toz beyaz pudrada çok güzel oluyor.:teytey:

18. 26 Ocak 2008
  19. Beauty 20

Beauty 20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    roseniore ye katılıyorum.çok güzel oluyor beyaz tenlilere.bende vichy nin kullanıyorum beyaz pudrasını.coverdemide deneyim bidahaki sefere.