Beyaz sut kesg akntm gecmek blmyor

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve GUKUMSER tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : GUKUMSER
  1. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslar benım son bır senedır beyaz sut kesıgı seklınde akıntım var ve vajen cevresınde surektı beyaz beyaz kalıntı oluyor. Ama bunun dısında hıcbır sekılde sıkayetım yok ne bır yanma nebır koku kasıntı hıcbırsey yok. Oncelerı mantar dıye bırcok mantar ılacı kullandım ılac kullanırken gectı sonra ılacı kesınce basladı. Boyle bırsey yasayıp kurtulan varmı banada care soyleyın kurtulamadım.Doktorada gıttım ama care bulamadım

2. 11 Nisan 2009
  3. erva15

erva15 Guest

canım o dediğin akıntı mantar olmayabılır de sadece enfeksıyon da kapmış olabılırsın yanı mikrobik bışey de olabılır dırek mantar ilacı kullandıysan gecmemiştir mantar yapan mıkroorganızmalar mayalar ve küflerdir fakat normal dığer enfeksoıyon sebeblerı ıse bakterıler ve virüslerdır yanı farklı seyler bence başka bı doktora tekrar gıt

4. 3 Ağustos 2010
  5. 06_gelincik_05

06_gelincik_05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    şimdi mantarlarında tipleri var canım senin anlattığın kandidaya benziyor.kandida dokda beyaz plaklr yapar ve dediğin gibi diğer mantarlar gibi bi kere ilaç kullanmayla geçmez tekrarlayıp durur tavsiyem bi kez daha git doktora mikrobun türü ortaya çıksın ve ona göre tedavi uygulansın.geçmiş olsun.

6. 3 Ağustos 2010
  7. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Kronik mantar olabilr mi acaba bilmiyorumkismile

8. 4 Ağustos 2010
  9. zelzela

zelzela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı sorun bendede var neyapıcam bilemiyorum offf

10. 10 Ağustos 2010
  11. hver

hver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayni sorun bende de var doktora gittim mantar diyo ilac veriyo kullaniyorum ama bi sure sonra tekrarliyo sanirim kronik senağlama