Beyaz Yalanlar

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve BenTulis tarafından 8 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yalandan kim ölmüş? Bunun cevabı o kadar basıt ki!
    Elbette ki hepimiz!
    Parça parça ölüyoruz yalanlar duyarak ve yalanlar atarak.O kadar yavaş ölüyoruz ki hem de,ölümü bile yalanlıyoruz aklımız sıra.Devamı için tıkla>>>

Not=Yazım için, farkında olmadan bana ilham veren Yeşilime Teşekkür ederim.a.s.

2. 8 Ağustos 2007
  3. EU2

EU2 Guest

Öncelikle Tuli paylasimin cok güzel ve bende Yesilime cok tesekkür ediyorum bize o güzel yüregini sundugu icin...
    Su zamanda benim sevincimi benim gibi paylasacak dostlar olduguna ben pek inanmiyorum..insanlar öyle iki yüzlü olmuslarki...Ben bir anlam veremiyorum..
    Halbuki gercek dost insana sevgi destegi saglar..halbuki ne kadar icten sevgiye konusabilegimiz arkadaslara ihtiyac duyariz.
    Ben kendi adima söyleyim uzak duruyorum arkadasim..Yalancilardan ,cikarcilardan,dost gibi görünüp .....tüm kisileri dostlugumdan cikardim..Merhaba merhaba dir artik onlar benim icin...
    emegine saglik canim .Sana ilham vereninde yüregine saglik...

4. 8 Ağustos 2007
  5. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    "En çok sevdiklerimizin yalanları ve sevmediklerimiz gibi davranıyor olmaları yaralar bizi." Özeti bu işte
    Sen hem yazmış hem yorumlamışsın zaten bunun üzerine daha ne yazılabilir Kötü gün dostu hep vardır Tuliana.. Dostlarım,iyi günümde yanımda mı riyasız.. O önemlidir benim için..

Yüreğine ,ellerine sağlık.Seni sımsıcak kucaklar öperim. İyi ki varsın iyi ki tanıdım seni.

Ceyhanlı sanada teşekkürler canım...Beni anlayan değer veren sizlere ...:1hug:

6. 8 Ağustos 2007
  7. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ceyhanlıma ve Yeşilime ince yürekleri,gerçek yorumları ve DOST luk anlayışları için tekrar teşekkür ederim.

8. 8 Ağustos 2007
  9. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Gerçek dostu anlamak ayrıcalıktır canım benim ...

10. 8 Ağustos 2007
  11. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Allah herkese o ayrıcalığı nasip etsin Yeşilim.Anladın sen onu...

12. 8 Ağustos 2007
  13. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bu günkü yazın,benim "Gözlerini al da git" Yazımı hatırlattı..Sen çok yaşa :):):)

14. 8 Ağustos 2007
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    işte benim için de budur gerçek dostun tanımı...tulianacım ellerine sağlık ne güzel anlatmışsın...
    ve yeşilim...her zamanki gibi...harikasın...a.s.

16. 8 Ağustos 2007
  17. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçek dostum yok maalesef herkes kendi derdinde,kendi hayat mücadelesinde,tulicim yazın beni çok duygulandırdı bu aralar arkadaşlık vefa konularında çok duyarlı oldum bir de üstüne bu yazın tuz biber oldu :) ama bana gerçekleri hatırlattı,teşekkürler.

18. 8 Ağustos 2007
  19. Daxgx Çiçexgxim

Daxgx Çiçexgxim hayat gezince güzel:: Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tuliana ,ne güzel yazmışın yine ne güzel anlatmışın.nefesimi tutarak ve defalarca okuyorum yazılarını.yüreğine ve kalemine sağlık.Yalanların olmadığı ve güzelliklerin olduğu bir dünya diliyorum.
    Buradan canım Ablam yeşilime bir teşekkür borçluyum seni bana kazandırdığı için.yine bir buluşmamızda bana senden bahsetmişti.ve iyikide bahsetmiş seni tanımaktan mutlu oldum.yüreğine sağlık.