Beyhude Eskiz~ler - 1 / Film Şeridi

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve KarKralicesi tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : KarKralicesi
  1. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.143
    Ödül Puanları:
    488

"
    Beyhude Eskiz~ler - 1 / Film Şeridi
    Sigara tadında acımsı tad mı bırakır ayrılıklar kalpte?
    Yarabandı yapıştırsak kırıklar tutat mı birbirini?
    Sargı beziyle kapatsak tüm kırgın yanları yine sevebilirmiyim seni...

baharın son çeyreğine girdiğimiz günlerde denizin maviliğinde kaybolmuştuk. sigara dumanı gibi çabuk dağıldı.
    Ateşi kaldı tek çare...
    usul usul yaktı içeri / izi kaldı
    Yağmur damlalarıyla köşe kapmaca oynadı
    Gözyaşlarını sakladı.
    Güçlü/dimdik/karşında...

İçimi acıtan her neyse sigaramın tadı gibi olmasını istiyorum. Anlık acıtasyonları yaşamak daha kolay geliyor artık.
    Belki en son bıraktığın yerde durmuyordur hala cesaretim-gücüm. Ben beni bıraktığın yerde durmuyorum. Belki /...

Yalnızlığı giyip çıktım bu sefer üzerime. Ne sen ne cinslerin... Hepinizi hapsettim bodrum kattaki evimin fare yuvalarına. Beynimin bir ucunu kemirmeyiniz.
    Ortanca sokaktaki köşe bankında oturdum yine Film şeridi oluşturdum gözlerimin önünde. Bu sefer her bir kareye kendimi yerleştirdim.
    Kendimle birlikte sana verdiğim değeri/sevgiyi/aşkı~Saf Aşkı...

Beklersin ya...
    Hastanın ameliyattan çıkmasını oruçluyken topun patlamasını tezkereye gelen sevgiliyi anne bekler ya bebeğini... Öyle bekledim. Bir umuttur bir hayaldir belki bir a.ş.k.` tır...

Sabun ve suyla yaptığım baloncuklarımın hepsini patlattın. Oysa ben onların içine seni üfledim. Sen-li hayallerimi.

"Siyah" dedin adıma "yas-matem". Yakışıyo melankoli sana ama ben full time gansta" dedin.

Yer/mekan/zaman değişti senden sonra. Melankoli sana yaraşır oldu artık.

Bir geri dönüş yaptın ki evlere şenlik. Ben hayatımda çift dikiş gidilenlerden oldum.
    Pişmanlık anayasasında ilk maddeyi hayatın oluşturuyorsa neden geri adım atmayı seçtin?

Kartlarım açıktı. Giz nedir bilmeden sığındım kapına. Sen öğrettin herşeyi... senden öğrendim.

kullanıp atmakkalbi avuçlarının içinde parçalamak duyguları kırıp atmak... Senden öğrendim.

Keşkem yok hayatta...

Gel/me tekrar...
    toparladım kendimi.
    hayallerimi attım sulara.
    Sil baştan yaptım herşeyi..
    Gel/me takrar.
    Ben eski bıraktığın ben ol/a/mam.
    Cesaretim yok.

demek gelmiyor dudaklarıma. Kurduğum cümleleri seslendiremiyorum. Çok özlemişim seni...

"

neredeydin şimdiye kadar? Sabah olalı hayli zaman geçmiş. Gözlerimi açtım yoktun merak ettim.
    Hiç bir sabaha senle uyanmak istemiyor bu beden artık. Zamanı geri çevirme bırak olduğu yerde kalsın~​

ALINTIDIR