beykoz özel çebi tıp merkezi bilgisi olan varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve fafuel tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fafuel
  1. fafuel

fafuel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 12 haftalık hamileyim 6. haftamdan bu yana çebi tıp merkezi nurdan şahin yücele gidiyorum şuan sigortam yok muayenesi 40 tl 2 li testim var önümüzdeki hafta ona da 120 tl dediler çok pahalı geldi yakındaki başka bi hastane de 72 tl dedi özel emsey tıp merkezinde nesrin baştuğ vardı gitmiş sanırım doktorumu değiştirmek istiyorum emsey tıp merkezine giden varmı mamnun olan yada beykoza yakın uygun hastane tavsiyelerinizi bekliyorum

2. 27 Ağustos 2010
  3. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 yıl yaşadım beykozda çebideki nurdan hanıma hiç güvenmiyorum yanlış tetkikleri oluyo emsey daha güvenilir hikmet hanımda çok ii br dr

4. 10 Ekim 2010
  5. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    benim doktorum nurdan hanımdı hiç bir sorun yaşamadım aksine hem sezaryenimden hem doğumsonrası iyileşme sürecimden çok çok memnunum. oğlum da çok sağlıklı doğdu her hangi bir tetkik de atlanmadı.

6. 17 Mayıs 2011
  7. superisi27

superisi27 Beykozda eve is veren varmi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende şuan başka hastaneye gidiyorum ama uzak oldugu için emseye gitmeyi düşünüyorum ama bende nasıl oldugunu bilmiyorum bilgisi olan varmı

8. 27 Haziran 2011
  9. hilalcan

hilalcan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emseye gitmeyin derim benim yengemin karnındaki bebegin ölümüne neden oluyordu hikmet hanım. Bence ya nurdan hanım yada üsküdardaki özgur hanıma gidilebilir ben iki cocugumuda özgür hanımda dogum yaptım üsküdar hospital

10. 23 Aralık 2011
  11. Marmenoir

Marmenoir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Siz artik sogum yapmisinizdirama ben yinede konuyu okuyanlaricin yazmak istiyorum.bende beykozda oturuyorum annem hemsire ve pek cok kez çebide nobet tuttu.sahsen ohastanenin hicbir konuda yeterli oldugunu dusunmuyorum.bigun mecbur kaldigimiz icin nobetcidisdoktoruna gitmistik esim icin..evde kerpetenle ceksek daha sglikli olurdu:KK20: disi tutamadi bile doktor.yanagi fln sisti.ayrica sunu eklemek istiyorum emsey hakkinda hicbi fikim yok.avicenna hastanesine gidiyorum ve uzak geliyor bize.emseye gitmeyi dusunuyorum yardimci olabilirmiainiz:KK3:

12. 29 Şubat 2012
  13. urasmoon

urasmoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    konu açılalı uzun zaman olmuş fakat ben yeni üye oldum.Şuan 24 haftalık hamileyim Nurdan hanıma gidiyordum fakat artık okadar yoğun ki ilgilenecek hali kalmamış şuan serpil özen e gidiyorum aynı tıp merkezinde bebeğimin eşinin önde olduğunu eğer doğuma kadar yukarı çıkmazsa normal doğum yapamayacağımı serpil hanımdan öğrendim mesela doğum yapan varmı aranızda bilgi alabilirmiyim Üsküdar anadolu hastanesinde Serpil hanımla yapmayı düşünüyorum şimdilik bilgi alabilirmiyim teşekkür ederim...

14. 29 Şubat 2012
  15. urasmoon

urasmoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu arada ikili test içinde 85 tl ödedim benimde sosyal güvencem yok sanırım tutturabildikleri fiyat dan yapıyorlar doğum içinde net bi fiyat veremediler mesela...

16. 24 Aralık 2012
  17. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    offf kafam cok karıstı ben nurdan hanıma gelmeyı planlıyordum suan gıden varmı

18. 24 Aralık 2012
  19. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    suan gıden varmıs