Beylikdüzü medicana tüp bebek fiyatları

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve saveist tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : saveist
  1. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben tüp bebek fiyatında kazıklandım gibi geliyor bana. daha önce bir üniversite hastanesinde emekli sandığına bağlıyım raporlu olarak 2.060 tl ödedim ilaçlarında çoğunu cebimden vermek zorunda kaldım ilaçları alacağım zamanların çoğu hep eczaneler kapnadığı saate denk geldi. biliyorsunuz hep saatli ilaçlar. nöb.ecz.den almak zorunda kaldım cebimden.anlaşmalı ecz.nemde onları hesaba katmadı. 5.000tl ye yakın ilaçlar tuttu. maddende çok yıprandık. bide hastane karşıda yol paralarıda cabası tabi. avr. yakasındayım. sırf hastane rapor çıkartıyor diye orayı tercih ettim.
    zaten 5 haftalıkken düşükle sonuçlandı.
    sorun zaten eşimde sperm azlığı bide yanlış tedavi mahvetti beni netten araştırdım sorun erkekteyse mikroenjeksiyon diyor. ben histeroskopide yaptırdım düşükten sonra 1.500 ede yakın ona verdim boşuna bişey çıkmadı eşimde sperm sayısı 1. 8000 ve bana klasik tüp bebek uygulandı.
    çok para verdiğimemi yanayım. mikro enj uygulanmadığınamı yanayım. düşük olduğunamı yanayım düşünmekten deliricem sanki
    bide bu beylikdüzündeki hastane fiyatını görünce burda yazanlardan tamamen kazıklandığımı anladım.
    zaten ekimde yaş sınırınıda dolduruyom. rapor için . raporsuz olucak bundan sonra raporsuz medicana da yaptıran arkadaşlar lütfen beni aydınlatırmısınız fiyat konusunda

2. 27 Temmuz 2009
  3. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba bende raporsuz bir hastayım.medicana beylikdüzünde kismet olusa perşembe trnsferim olacak.ben çok memnunum şimdilik.ilk mikroenjeksiyon denemem olacak .benim eşimde ve bende proplem yok.ilaçlara gelin ce gonal_f ,orgulatron,pregny bana yaklaşik olarak 2000 mal oldu,zaten hastane ilaçlara az olsa yardımcı oluyor.3,250 mikroenjeksiyona verdim.SENıN ıLAÇLARIN GERÇEKTEN ÇOK PAHALI PLMUŞ.NEYSE CANIM SEN ÜZÜLME ıNŞALLAH OLUR.

4. 28 Temmuz 2009
  5. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    transferine az kalmış. hayırlısıyla tutar inşallah.gayet uygun yaptırmışsın raporsuz.
    selman laçinmi doktorun canım. bayağı bilgili gibi yazılarını okuduğum kadarıyla
    hayırlısı olsun senin için inşallah

6. 28 Temmuz 2009
  7. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet selman bey benim doktorum çok iyi,çok samimi,sakin bir insan .sizin kaçıncı denemeniz.görüşmek dileğiyle....

8. 28 Temmuz 2009
  9. canım bende raporsuzum tüp bebk işlemi için 2750 aldılar toplamda ilaçlarla beraber diğer işlemler bana 5000 tl ye patladı eksiği vardır fazlası yoktur

10. 28 Temmuz 2009
  11. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım hayırlı olur ve tutar inşallah..bende yarın gidicem yarın adetimin 3.günü ...bişey merak ediyorum selman beye hergünmü gidiyordunuz ve tedaviler hep sabahmı oluyo malum çalışınca iş çıkışı daha iyi oluyo ama tlfda görüştüğüm sekreter sabah dedi...benimde senin gibi ne eşimde nede bende sorun yok 1.5 yıldır deniyoruz artık pes ettim tüp bebeğe karar verdim yarın ilk görüşmeyi yapıcam heyecanlıyım bakalım ne olcak:eek:

12. 28 Temmuz 2009
  13. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım selman bey sabahları orda oluyor.Bende çalişiyorum ama gitmediğim gün için zaten rapor veriyorlar.iş yerimlede konuşmuştum idare ediyorlar.adetin 2 veya 3 günü gidiyorsun. ıki günde bir çağiriyor,kontrol için6 veya 7 gün iğne tedavisi sürüyor zaten ondan sonra yumurta yoplama işlemi yapılıyor.

14. 28 Temmuz 2009
  15. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazı yorumlarda iğneyi kendimiz yapıyoruz diyolardı göbekten gerçekten öylemi? gerçi herşeyi öğrendik bu işin içine girincede yeni şeyler öğrenicez,inşallah emeğimiz ve paramız boşa gitmez pahalı bir iş vesselam:)

16. 28 Temmuz 2009
  17. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım. ben 2. denemeyi yaptırmayı düşünüyorum. araştırıyorum şu anda 1.de ki gibi iyice araştırmadan yapmak istemiyorum.

18. 28 Temmuz 2009
  19. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar uygun yaptırmışsınız.tüpmü mikroenj. mu sizinki sonuç nedir hamilesindir inşallah. ben 2. yi mikro yaptırmayı düşünüyorum.
    sağlıcakla kal.