Beylikdüzü Medilife Veya Avcılar Medicanada Doğum Yapan Var Mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ramitep tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ramitep
  1. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar belki burda bulurum burda doğum yapan arkadaş diye yazdım ben ocakta doğum yapıcam beylikdüzündeyim ve güvenebileceğim ne doktor nede hastane buldum çok zor bi durummuş bu eğer bana burda doğum yapan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim hangi doktora yaptırdınız ve ne kadara mal oldu birde ben normal doğum istiyorum inş

2. 13 Ekim 2008
  3. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 15 eylül demedilife de sezaryenle doğum yatım.dr.ahmet bey idi.ve çok memnun kaldım.hemşireler ilgiliydi.tavsiye edbilirim.hayırlı doğumlar canım.

4. 13 Ekim 2008
  5. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba ramitep;
    Ben Avcılar Hospital'de Nil hanımda doğum yaptım. Tavsiye ederim. Çok ilgili ve güleryüzlü bi bayan. Kendini işine adamış bi insan.
    Bi sorun olursa sorabilirsin.
    Hayırlı doğumlar..

6. 22 Ocak 2009
  7. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben avcılar madicanada doğum yaptım doktorum F.onur başeğmezdi ve çok memnun kaldım normal doğum yaptım çok güler yüzlü ilgili bi doktor tavsiye ederimm

8. 6 Şubat 2009
  9. ESOS17

ESOS17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende beylıkduzu medılıfe hamıle kaldıgımdan berı gıdıyorum.su anda 30haftalık hamıleyım.gecen gıtıgımde dogum hastaane odalarını gezdım 2cesıt oda var bırı normal oda dıgerı suıt oda.bı dogum paketı yapmıslar 2gece kalıyosun 150ytl hersey ıcınde.suıt oda ıcın ıse kaldıın hergece ekstradan 85ytl alıyolar.suıt odanın tek farkı salonu olması tabı bıraz daha genıs olması.doguma kendı doktorunuz +ebe gırıyomus.bu arada gıtmak ısteyenlere doktorum SELDA ORNEK HANIMOGLU.cok tatlı bı kadın tavsıye ederım.ben sahsen cok memnunum

10. 11 Şubat 2009
  11. canimkardesim

canimkardesim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaşlar. Esos17 ben selda hn. diye bir doktor olduğunu bilmiyordum orada. doğum yaptığında ayrıntılı olarak mesajını bekliyorum .lütfen.memnun olduğun yada olmadığın yönleri açıklasan sevinirim. bende medilife a gidiyorum doktorumdan çok memnunum ama hastanenin yoğun bakım üniteleri yok sanırım acil bir durum söz konusu olursa. şimdiden teşekkür ediyorum...

12. 12 Şubat 2009
  13. YELDA83

YELDA83 Guest

başta bende oraya gidiyordum ama normal 700 sezeryan 900 demişlerdi

14. 12 Şubat 2009
  15. YELDA83

YELDA83 Guest

ecsudi bende onur beye gidiyorum.gerçekten doğumda hastaneden ve doktorundan memnun kaldınmı?ve ne kadar ödedin.ek masraf çıkarıyorlarmı?kaç gün yatırıyorlar?

16. 22 Şubat 2009
  17. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben onur beyden çok memnunum hastanede fena diğil paran varsa başka hastanede doğur onur beyi çağar bana ekmasraf çıkmadı ssk vardı normal doğum 1 gün kaldım onur bey ilgisini beğendi-ğim için orda doğum yaptım ama ben ağrısız doğum yaptım başka hastaneden anestezi uzmanı getirdim hem onu bey hem o girdi nezih berksoy süper bi doğum geçirdim

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mart 2009
  18. 11 Mart 2010
  19. yaren_2828

yaren_2828 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle değilmiymiş...