beylikdüzü medilife

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve masal_naz tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : masal_naz
  1. masal_naz

masal_naz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    merhaba arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim 1.5 yılım dolduğunda hamile kaldım ama kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldım şimdi adetimi bekliyorum yumurta takibi yaptırıcam beylikdüzü medilife bunun için giden varmı hangi doktora gidiyorsunuz bilgi verirmisiniz benim doktorum emel hanımdı nöbetçi doktor ama o acaba o takip yaparmı lütfen cevap yazın:Saruboceq:

2. 15 Ağustos 2010
  3. Katre83

Katre83 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canım bende Beylikdüzü'nde oturuyorum hatta Medilife bana baya yakın sayılır ama kadın doğum bölümünün donanımı nasıldır tam bilmiyorum.
    Tek bildiğim yeni doğan servisinin olmadığı ve riskli doğumlarda hastanenin hasta kabul etmeyip başka hastaneye gidin dediğidir.
    Birkaç tanıdığım Medilife'ta doğum yaptı ama gebeliklerinde risk yoktu şükür ki bebekleride sağ salim doğdular küveze falan gerek kalmadı ve hastaneden, personelden memnunda kaldılar.
    Ama bundan 5 ay önce bir tanıdığımızın gelini acil olarak Medilife'a gitmiş doğum riskli olduğu için kabul edilmemiş ki tüm takipleri orada yapılmıştı onlarda daha donanımlı bir hastaneye gitmişler.
    Zaten Medilife'ın adı üstünde Cerrahi Tıp Merkezi yani tam donanımlı bir hastane değil.

4. 15 Ağustos 2010
  5. masal_naz

masal_naz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    teşekkür ederim verdiğin bilgi için canım zaten ben hamile kalana kadar oraya gitmeyi düşünüyorum ondan sonrada eşim devlet hastanesini istiyoralsanaalsanasmile

6. 16 Ağustos 2010
  7. masal_naz

masal_naz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36