beylikdüzü ve b.çekmece civarı psikolog,çocuk psikiyatristi önerisi olan,yardım ....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gizmo51 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gizmo51
  1. gizmo51

gizmo51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    arkadaşlar,6 yaşında bir oğlum var.deyim yerindeyse ömrümü tüketti.huysuzluğu,hareketliliği.büyüdükçe geçer dedim ama,geçmediği gibi iyice arttı..bir uzmana götürmek istiyorum ama doğru dürüst birini bulamadım.beylikdüzü ve büyükçekmece civarında önerebileceğiniz biri varsa çok memnun olurum.uzman çok ama kimi çok uzakta kimi de çok pahalı.acil cevap yazarsanız sevinirim,çünkü hemen götürücem.

2. 2 Ağustos 2010
  3. gizmo51

gizmo51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    yahu hiç mi bilen yok..bekliyorum

4. 14 Ağustos 2010
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    eğer maddi durumunuz el vermiyorsa devlet yada sskya götürebilirsiniz. Ama öderim derseniz Acıbadem bakırköyde Arzu Önal var üniv. öğr.üyesi olduğu için 245 lira ücreti

6. 20 Eylül 2010
  7. ayhanimsun

ayhanimsun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    İyi günler diliyorum. Avcılar üniversite de pedagog bir arkadaşım var. Gerçi dışardan çocuklarla ilgileniyormu bilmiyorum ama... Bir araştırmakta fayda vardır diye düşünüyorum. Avcılar kampüste çalışıyor. Özel durumdaki çocuklarla ilgilendiğini ve çok başarılı bir eğitmci olduğunu biliyorum. İlgilenirseniz ve yapabieceği gibi bir şeyse iletişim kurmanızı sağlamak isterim. Saygılar Ayhanım Sun

8. 9 Ekim 2010
  9. gizmo51

gizmo51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    çok teşekkürler ilginiz için,oğlumu çapada bir pedagoga götürdüm.çok ciddi birşeyi olmadığını,ancak takıntıları olduğunu öğrendik.bu konuda çalışmalara başladık bile.teşekkür ederim.