Beylikdüzü'lü anneler!...ücretsiz hamile eğitim programına gidelim!...

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve esraerdogan82 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : esraerdogan82
  1. esraerdogan82

esraerdogan82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    “Hamile Eğitim Programı”

Medicana International Beylikdüzü İstanbul Hastanesi’nden anne adaylarına ücretsiz Hamile Eğitim Programı

Medicana International’dan Anne Adaylarına Eğitim

Modern teknolojisi, altyapısı ve kadrosuyla dünyanın sayılı özel sağlık yatırımlarından biri olan Medicana International İstanbul Hastanesi, anne adaylarına özel eğitim veriyor. 1 Ekim 2009 tarihinde Beylikdüzü’nde bulunan Medicana International İstanbul Hastanesi’nde başlayacak olan “Hamile Eğitim” 8 hafta boyunca devam edecek. Anne adaylarının bilinçli bir hamilelik ve doğuma hazırlık dönemi geçirmesi amacıyla düzenlenen eğitim programına katılmak için hiçbir ücret ödemeden sadece başvuru yapmak yeterli oluyor.

Medicana International İstanbul, anne adaylarına keyfin yanı sıra heyecan ve endişe de veren hamilelik ve doğum hazırlıkları sürecinde bilinç yaratmak amacı ile “Hamile Eğitim” semineri düzenliyor. Medicana International İstanbul Hastanesi’nin deneyimli uzman hemşireleri, anestezi doktorları, pediatri uzmanları, fizik tedavi uzmanları, psikologları ve diyetisyenleri anne adaylarının yaşayabilecekleri genel sorunlardan, doğum yapılacak hastanenin seçimine, anne – baba arasında sözsüz iletişim kurulmasından, doğuma hazırlık, doğum, doğum sonrası kadın sağlığı, bebek bakımı, beslenme, bebek masajına kadar çok geniş bir yelpazede bilgi verecek.

Babalar da Eğitimlere Katılabilecek
    Medicana International İstanbul Hastanesi tarafından düzenlenen “Hamile Eğitim” programı babalara da açık. Programa eşleriyle birlikte katılan babalar bebek bakımıyla ilgili tüm detayları öğrenme şansına sahip olacaklar.

Ücretsiz Sekiz Haftalık Program
    Toplam sekiz hafta sürecek ve haftada iki saat teorik ve pratik eğitimlerden oluşan program1 Ekim Perşembe günü, 16:30 – 18:30 saatleri arasında Medicana International Beylikdüzü İstanbul Hastanesi’nde düzenleniyor. Eğitime ücretsiz olarak katılmak için 0212 867 75 00 Dahili 8331 numaralı telefondan kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

Ben yaptım!..Sizler de yapın arkadaşlar!...
    Bu arada benim de bebişim 23 haftalık :)

2. 18 Eylül 2009
  3. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    çok güzel eminimki çok faydalı olacaktır bnde katılmak isterdim ama çalışıyorum hafta sonu eğitm varmı sadece hafta içi 16:30-18:30 saatleri arasımı ?

4. 23 Mayıs 2014
  5. sibilem

sibilem Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Hala dvm ediyor mu acaba

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.