Beylikdüzünde 8 aylık bebeğim için bakıcı arıyorum ACİL

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve kelebek_83 tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kelebek_83
  1. kelebek_83

kelebek_83 annesinin canısı... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    merhabalar.bu ay beylikdüzüne taşınacağım. beylikdüzünde oturan yada evime gelebilecek , 8 aylık oğluma hafta içi her gün bakabilecek deneyimli ve eğitimli bayanlarla görüşmek istiyorum. mart ayı yada nisan ayında işe başlayacağım için bu aylardan itibaren bir bakıcıya ihtiyacımız olacak. ilgilenen bayanlar yazarlarsa acil görüşebilirz.

2. 19 Şubat 2010
  3. casseopea

casseopea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, ben bana yazdığınız mesajınızı okudum hem kendi ilanıma hemde buraya yanıt yazmak istedim.Benim daha önceki ikizbebek tecrübelerimde baktığım bebekler 5 aylıktı birbuçuk yıl kadar baktım sizinle konuşmaktan mutluluk duyarım.Ayrıntılı olarak xxxxxxxxx nolu telden konuşabiliriz.Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Şubat 2010
  4. 22 Şubat 2010
  5. kuzum2007

kuzum2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar adakent beylidküzünde oturuyorum 4 yıllık üniversite mezunuyum sigara kullanmıyorum bebek bakımı ve çocuk psikolojisi üzerine eğitim aldım.2 yaşında oğlumu ben büyütüyorum bu konularda yani çocuk bakımı seminerler katıldım çok bilgiliyim.Severek bakacağıma emin olabilirsiniz.xxxxxxbana ulaşırsanız detayları konuşaım.tşk

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Şubat 2010
  6. 22 Şubat 2010
  7. kuzum2007

kuzum2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buarada azönce yazdığım maile ileve etmek istiyorum hemen görüşmeye gelebilirim sorun olmaz ve anlaşılıp istediğiniz taktirde de hemen başlarım.tşk xxxxxx

8. 22 Şubat 2010
  9. kelebek_83

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    merhabalar. ilginiz için öncelikle teşekkür ederim. özellikleriniz çok iyi ancak 2 yaşında bir çocuğunuz olduğunu belirtmişsiniz. henüz bu yavrucağımızın da anne ilgisi ve şefkatine oldukça ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. ben daha çok çocuğu büyümüş anneleri tercih ediyorum. umarım beni yanlış anlamazsınız. tekrar ilginiz için sonsuz teşekkürler...

10. 22 Şubat 2010
  11. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar lütfen telefon,adres...vb bilgilerinizi burdan paylaşmayın...
    bu tarz bilgileri özel mesaj yoluyla halledin...
    kurallara uyup hassas davrandığınız için teşekkürler

12. 23 Şubat 2010
  13. kuzum2007

kuzum2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizi anlıyorum ancak benim oğlum kendi oynayabiliyor her derdini anlatabiliyor ve asla çocukları kıskanmaz hatta çok seveceğine eminim.kardeş duygusunuda tatmış olacak.üstelik sizinki zaten çok küçük benim açımdan daha iyi olacak bebek bakımında çok iyiyim eğitimlere katıldım.inanın oğlum yanımda olsada hiçbir sorun olmaz buna güvenebilirsiniz.oyüzden sizden ricam tekrar düşünün lütfen.ve verdiğim telefondan bana ulaşırsanız konuşarak daha iyi kendimi anlatabileceğime inanıyorum.görüşmek üzere.

14. 27 Şubat 2010
  15. pataya

pataya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8 aylık oğlunuza bakıcı aradığınızı okudum.37 yaşındayım çocuk gelişimi mezunuyum.anasınıfında öğretmenlik yaptım.uzun bir süre ..fakat bazı nedenlerden dolayı şu an çalışmıyorum.mesleğim gereği bebek ve cocuklarla iletişimim gayet iyidir.bakıcı arıyorsanız;sizinle görüşebiliriz..

16. 1 Mart 2010
  17. kelebek_83

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    merhabalar pataya iletişim bilgilerinizi özelden bana gönderirseniz görüşmek isterim.teşekkürler

18. 12 Mart 2010
  19. ummiye

ummiye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    24 yaşındayım kızmeslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum 5 yaşında oğlum var nisan ayında beylik düzüne taşınıyorum 3 yıl evde çocuk bakıcılığı ve eğitimi verdim eğer isterseniz yanında çalıştığım aileninde telefonunu verebilirim tesettürlüyüm evimde bakmak istiyorum eğer sizede uygunsa özel mesajla size ulaşabileceğim bir telefon numarası gönderirseniz telefonda görüşebiliriz....