Beylikdüzünde çocuk bakılır

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve HAWAI tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : HAWAI
  1. HAWAI

HAWAI Çek elini memleketimden!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    Benim annem beylikdüzünde oturuyor. Aslında benim çocuğuma bakıyor ama ben maddi yardım edemeyeceğim için beylikdüzünde çocuk bakmayı istiyor. ılgilenen arkadaşlar varsa bana özelden mesaj atsın.

Son düzenleme: 8 Mart 2011
  2. 9 Ekim 2009
  3. semin_turk

semin_turk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam,Ben de Beylikdüzünde oturyorum. 9 aylık bir bebeğim var. Birde 6 yaşında bir kızım var. O okula gidiyor. Evimde bakacak güvenilir birini arıyorum , Anneniz hala bakmayı düşünüyormu? Ücret olarak ne düşünüyor? Beni bilgilendirecek bir mesaj gönderirseniz sevinirim.

4. 15 Ekim 2009
  5. baturalhan

baturalhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm. bende beylikdüzünde oturuyorum.bebek ve çocuk bakıyorum.şuanda bebeğine baktığım aile şehir dışına taşınacakları için 23 ocak 2009 tarihinde başlamak üzere çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler bana mesaj atabilir:KK46:

6. 20 Ekim 2009
  7. kelebek_83

kelebek_83 annesinin canısı... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88

merhaba Baturalhan. biz de beylikdüzüne taşınmayı düşünüyoruz. oğlum 5 aylık ne kadara bakıyorsunuz? sabah 8 den akşam 18 e kadar

8. 4 Ocak 2012
  9. anneyavrusu

anneyavrusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kendi evimde çocuk bakmak istiyorum 47 yaşındayım asla sigara kullanmıyorum..ihlasmarmaraevleri 2. kısımdayım 10 yaşında kız evladım var o okuldayken çok boş vaktim var çocugunuza severek şefkatle bakarım evimizin önündeki bahçede güzel havalarda gezdirir oynatırım ...

Son düzenleme: 4 Ocak 2012