Beylikdüzü'nde oturan arkadaşlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve efsun_05 tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : efsun_05
  1. efsun_05

efsun_05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili anne adayları, bu benim ilk hamileliğim. Henüz 5 haftalık ve çok heyecanlıyım. Sizleri şimdi daha iyi anlıyorum. Ancak benim bir sıkıntım var. Beylikdüzü'nde oturuyorum. Evlilik dolayısıyla Beylikdüzü'lü oldum. Buralarda gidebileceğim ve sizin tavsiye edebileceğiniz bir dr. arıyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Sevgiler..

2. 8 Kasım 2008
  3. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ecomar hastanesi diler hanımı tavsiye edebilirm ben hamile değilim şimdilik ama yakınlarım oraya gidiyor.umarım faydalı olabilmişimdir.gürpınar beylikdüdünde yeri.

4. 8 Kasım 2008
  5. efsun_05

efsun_05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili dorukk, cevabın için çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda hamile olupta dr. tavsiye edibilecek arkadaşlardan da cevap gelirse çok memnun olurum. En azından değerlendirme yapabilme adına bu benim için çok önemli. Hepinize sevgilerimi sunuyorum.

6. 11 Kasım 2008
  7. efsun_05

efsun_05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bayanlar merhaba, konu hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    Hala kendime bir gidebileceğim doktor bulamadım.Referanslarınız benim için çok değerli.

8. 11 Kasım 2008
  9. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende yeni taşındım beylikdüzüne ama burda yok sanırım ben bulamadım.gerçi ben hamile değilim sadece uğraşıyorum hamile kalabilmek için.ama bi tavsiyede bulunabilirim istersen avcılar hospitalde Nil hanım varmış herkes çok methediyo.hem yakın sayılır bize.ama önceden randevu alman lazım biraz yoğun oluyomuş kadın.bikaç gün sonrasına verebiliyormuş günü.istersen bi dene.

10. 12 Kasım 2008
  11. efsun_05

efsun_05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım çok teşekkür ederim. Beylikdüzünde Medicana , ecomar gibi hastaneler var benim bildiğim. Ancak buralarda bulunan dr.lar hakkında bilgi alabileceğim arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Hem sende bilgi edinmiş olursun canım. sanada lazım olacak inşallah.

12. 12 Kasım 2008
  13. landarch

landarch hoşgeldinn miniğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ailemden bildiğim kadarıyla Acıbadem var beylikdüzünde

14. 12 Kasım 2008
  15. lotuss75

lotuss75 Guest

bende beylikdüzünde oturuyorum...hastane olarak medicana,acıbadem ve medilife hastaneleri var....acıbadem ve medicana bana çok pahalı geldi....medilife fiatları uygun ve ssk anlaşmalı......ama doktorları hakkında bir bilgim yok...Avcılar hospital nil hanımı bende duydum ama çok yoğun bir hastane (fiatlarının uygun olması da biraz yoğunluğun sebebi sanırım) ben 9 haftalık hamileyim...arkadaşım tavsiye ettiği için ve ssk anlaşmalı tam teşekküllü bir hastane olduğu için hizmet hastanesini tercih ettim....eve çok yakın olduğu söylenemez..incirli zeytinburnu arasında.....bildiklerim bu kadar....

16. 12 Kasım 2008
  17. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bende beylikdüzü acıbadem dr. Aylin Tatlıadım'a gidiyorum..
    çok tatlı ve ilgili bir dr fakat ssk anlaşmasını bilemiyorum. özel sağlık sigortası varsa karşılıyor..

18. 12 Kasım 2008
  19. efsun_05

efsun_05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ilginize ve bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Özel sağlık sigortam var. Çalıştığım firma yaptırmıştı. Aylin Tatlıadım hanımı duymuştum. Acilen ilk dr. olarak acıbademde o gün için randevu kabul eden tek Dr. Hüseyin Kıyak'tan alabilmiştim. O da çok iyi bir dr. ama, genç ve yetersiz gördüm. Onun için de acilen kendime gidebileceğim sürekli bir dr. arıyorum. Aylin hanım olabilir gibi bu durumda. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.a.s.