Beynim sürekli düşünür halde ve karamsar bakıyorum!

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Sinem00 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Sinem00
  1. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bn herşeyi çok bütüyorum sanki.. Bugünü yaşamak yerine hep gelecekte su olacak bu olacam diyorum kötü düşünüyorum. Mesela sevgilimden ayrılcam bigün acı cekicem simdiden ayrilim filan gibi saçma seyler düsünüorum o zamanda daha cok üzülüyorum. Üni.teye baslıcam bu sene orda arkadaslarım nasıl olucak kimseye güvenim kalmadı diyorum bunalım yaratıyorum nedir benim bu halim sevgilimin haberi bile yok bu düsüncelerimden hissettiği an şok oluyo neler düsünüyosun diye .. Bu hastalıkmı gecici bi bunalım mı benneyaptımki

2. 31 Temmuz 2010
  3. dewey

dewey kozmetikasigi.blogspot Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    aynısı bende de var:KK43:( olmamış üzücü şeyleri kurgulayp olcak yada olabilcekmş gbi davranmak.elimde değil habire dşünüorm kurguluorm.prozac yazdı doktorm biraz rahatladm snrm.bi doktora görün cnm

4. 31 Temmuz 2010
  5. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uyku yapıo mi canım

6. 2 Ağustos 2010
  7. dewey

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    hayır canım yapmıo neyseki tek iyi yanı o...

8. 3 Ağustos 2010
  9. haziran84

haziran84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de senin gibiyim canım mesela başım ağrıyor iyileşicemi düşünmüyorum daha kötü olur diye düşünüyorum ve hastalık hastası oldum dr gittim anksiyete bozukluğu dedi dr gitmeni tavsiye ediyorum

10. 5 Ağustos 2010
  11. PamSecreT

PamSecreT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    hemen karamsarlığa kapılıyorum en ufak bi sorun beni yerle bir etmeye yetiyor. Bazı sorunları kafama çok takıyorum uykularımın kaçmasına bile sebep oluyor benneyaptımki

12. 5 Ağustos 2010
  13. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım doktora gittim ilaç kullanmak istemediğimi söledim .. terapi uygulucağs dedi yanlız özel ve ücretli .. maddiyat gerektiriyor. Bitkisel bi surup yazdı çok kötü olduğun zamanlarda iç sadece dedi yanı bu kaygıyı filan engellio.. " PASİFLORA"

14. 6 Ağustos 2010
  15. dewey

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    hmm bunu hiç duymamştm cnm.bana direkt ilaç yazdı çünkü.itiraz etmiştim uyku yaparsa kullanmak istemiorm çünkü çok çalşmam gerekiyo uyursam daha kötü olurum demiştim o da prozac ın uyku yapmadığnı söylemşti

16. 20 Ağustos 2010
  17. lugat

lugat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde olmamış şeylere üzülme gibi bir durumum var.boş kalınca düşünüyorum.bide tiroid hastası olduğum için depresif haller olabileceğini biliyorum.normalmiyim.

18. 20 Ağustos 2010
  19. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de var bu durum,biraz irsi galiba benimki.
    herşey çok büyüyo gözümde.hep karamsar yaklaşıyorum.sonra kendimi telkin ediyorum pozitif ol,ama sonra yine..antidepresanlar da kilo yapıyor kullanmak istemiyorum ama nereye kadar altından kalkabilicem bu duygu durumlarının bilmiyorum..belki de çok kendi başımıza kaldığımız,kendimizi dinlemeye çok fazla zaman bulduğumuz içindir.hayatı yaşamaya en büyük engel.