Bezleri şimdiden alıp stok etmeli mi??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nurcandogu tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nurcandogu
  1. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Çevremde birçok kişiden Bez stoklaması diye birşey duydum. yani doğumdan önce bebek bezlerini alıp stoklamak gerekirmiş. Bende kararsız kaldım. Eşim doğduktan sonra alırız diyor ne gerek var diyor bense ne yapacağımı şaşırdım:KK43: Kızlar lütfen yardım edin 32nci haftanın içindeyim almam gerekirmi ve alırsamda hangi markayı önerirsiniz?? :uhm:

2. 5 Ekim 2009
  3. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım stok yapmanı tavsiye etmem biz 3 tane almıştık yenidoğan biri elimizde patladı yani 3.pakette bir numaraya geçtik onuda arkadaşın bebeğine götüreceğim bebeğinin gelişimine göre karar veririsin bence şimdilik 2 paket yeter
    her bebek farklı markada rahat ediyor ama biz ilk başta evy baby yenidoğan aldık pişik oldu oğlum çok kötüydü sonra prima aldık ondada kaka yaptığında hep sırtına geçti birde kokarca gibi bence iğrenç bir parfüm kokusu yayılıyordu bez ıslanınca en sonunda huggiese geçtik ve rahat ettik bel bantları var ıslak mendilide doğal özlerden yapılıyor ve ondanda çok memnunuz ben soranlara huggiesi tavsiye ediyorum

4. 5 Ekim 2009
  5. periwinkle

periwinkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence alma çünkü kimi bez bebeğe pişik yapıyor değiştirmen gerekiyor yada bebeğin ayda ne kadar kilo alacak 1 numara bezden ne kadar kullanıp iki numaraya kaç ay sonra geçecek bilemezsin doğduktan sonra almak daha mantıklı bence

6. 5 Ekim 2009
  7. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağol canım ne bilim kafam karıştı benimde Pampers çok öneren var Huggies yeni bir marka türkiyede güvenememiştim ama herhalde onu deneyeceğim ilkönce :ecrin_bebek:

Oda doğru tabii o zaman en mantıklısı herhalde birtane almak. CADIARZU

8. 5 Ekim 2009
  9. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    artık bezler eskisi gibi pahalı değil bitikçe alabilirsiniz.diğer arkadaşlarıda yazdğı gibiangi bezi kullanacağınızı deneyerek bu lacaksnz

10. 5 Ekim 2009
  11. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim yardımlarınız için kızlar :ecrin_bebek:

12. 5 Ekim 2009
  13. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    prima yeni bebek 1 numara aldım 1 paket zaten minicik onlar
    2kiz paket prima 2 numara yenidoğan aldım 150 tane bez etti gerisini doğunca alıcam hele onlar gelsinde iş beze kalsın

14. 5 Ekim 2009
  15. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar yazmış zaten doğumdan sonra ne olacak bilemiyosun..pişik yapabilir,küçük gelebilir....belli olmaz...

benim tavsiyem...ilk zamanlar için hastane çantana koymak amaçlı bir paket al..bez stoklar gibi kumbaraya parsını at biriktir daha iyi..

16. 6 Ekim 2009
  17. Sevil_83

Sevil_83 Guest

Şimdiden almak neye lazım.Vakti gelince almak kolay.Pampersi öneririm.

18. 6 Ekim 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de 29 haftayım.daha almadım.ama alıcam bir iki hafta sonra bir tane yenidoğan paket alıcam prima alıcam.bir paket alıcam ama belki iki de olabilir. o da hastane için. çok almaya gerek yok.bittikçe alırız artık hele bir doğsun miniklerimiz. :))