bezzz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bebeğimin altını en son gece uyutmadan 10 da açıyorum sabaha kadar açmıyorum birdaha ama birkaç gündür çok çiş yapıo sanırım üstüne başına çıkıyor onu deişitirirken uyanıyor bu sfeer ben de çöüzm başka bezi 2 ye kesiyorum ön tarfından kestiğim bezin yarısını öteki bezin içine sokuyorum öle çıkmıyor ama rahatsız eder diede çekiniyorum sizler hangi bezi kullanıyorsunuz ben molfıx kullanıyorum 4 9 kilosunu acaba boyutunumu değiştireyim yoksa başka bezemi geçeyimm fikirlerinize ihtiyacım war... hasta olcak die korkuyorum öle ıslak oluo badisi falan:KK43::sm_confused:KK43:

2. 15 Aralık 2008
  3. amilie

amilie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence boyutunu değiştir canım bi an önce. artık küçük geliyor olmalı. biz bi süredir 4+ (9-20) kullanıyoruz.nerdeyse bütün bezleri denedim, prima aktif bebek te karar kıldım en son. oldukça hafif. ama 2 gündür ben de sabahları beziyle beraber kıyafetini de değiştiriyorum ve bezini iyi kapatamadığım kendime kızıyorum. sanırım belini bol bırakmışım. bi de fazla hareket ediyorsa geçebiliyor.

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  4. 15 Aralık 2008
  5. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende molfix kullanıyorum. öyle bi problemim olmadı ama sen çok uzun süre değiştirmeden bırakıyormuşsun. gece emmeye falan uyandığında değiştirebilirsin yada boyutunu değiştir canım. nede olsa bebekler büyüdükçe idrar miktarları artıyor.

6. 15 Aralık 2008
  7. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende moılfix kullanıyorum çok iyi memnunuz...bence boyutunu değiştir canım 7-18 4 numara olanını al..

8. 15 Aralık 2008
  9. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Prima uyu oyna derim denizcim kullan aradaki farkı hemen anlarsın yumusacık ve cok hafif hiç bez fazlalıgı olmuyo ve 4 numara kullan canım.

10. 15 Aralık 2008
  11. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de hepsini denedim molfix çok kaba çocuğun bacakları ayrık duruyo
    pirima uyu oyna kullandım sızdırma yaptı hatta kakası yanlardan taştı sırtından çıktı
    normal pirima iyiydi
    ama şimdi haggies kullanıyorum çokta memnunum 9_18 di galiba 4 numara arkası lastikli tam kavrıyo ama benim oğlanda biraz pişik yaptı ama sebamed kullanıyorum pişik falan kalmıyo

12. 15 Aralık 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    saolun kızlarr gamzecim ilk ben uyu ve oyna kullanmıştım pişik yaptı egeye olmazsa huggies deneyim napcağımı şaşırdıum bende walla ilginize teşekkürler...

14. 15 Aralık 2008
  15. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende molfix kullanıyorum memnunum gece baglıyorum sabaha kadar kalıyor degiştirmiyorum ayılınca degiştiriyorum seninki erkek ya ondan olabilir oglumda sık yaşardım baglamaklada alakalı olabilir canım

16. 15 Aralık 2008
  17. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    denızcım boyunu değiştir kılosu 3 numaraya uysada bebeğın boyu uymuyor malesef molfıx 4 maxi 7-18 kg al..benyakında 4 plus 9-20 kg ma geçicem bebek boyu uzun olunca çiş çıkıyor malesef bız daha 2 .ayımızda 4 numaraya geçmek zorunda kaldık çiş ve boy yuzunden.bende molfıx 7-18 kg kullanıyorum gece altını almıyorum.. akşam 8 gıbı değiştiriyorum sabah 8-9 gıbı altından alıyorum hıç çıkmıyor 12 saat gıbı altında kalıyor..ama evy babynın de asker desenlı sını aldık geçen oda çok güzel ondanda çıkmıyor ve arkası lastıklı kokulu bez ayrıca molfıkxten ınce hoşuma gıttı l.

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  18. 15 Aralık 2008
  19. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben baya bi süre prima kullandım uyu ve oyna olandan ama kızım büyüdükçe memnun kalmadım 1 aydır huggies kullanıyorum kesinlikle oldukça memnunum ne kadar fazla kaka yaparsa yapsın dışına çıkmıyor...ben de gece altını değiştirmiyorum çünkü cırt sesini uyanıyor:KK66: