bhcg değerim 2.45

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve servem tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : servem
  1. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar mrb transfer günüm 2 aralık bugün test yaptırdık değer 2.45 çıktı kağıdımda test günü 14ü yazıyodu. dr u aradık pztt tekrar yaptır ona göre yorumlayalım dedi ama benm umudum yok sizce pzt ye bu değer yükselir mii... moralim çok bozuk resmen yıkıldım... billdiklerinizi yazın lütfen...

2. 13 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım sen test sonucunu erken yaptırmışsın zaten..dr.un doğruyu söylemiş sana,pzt daha sağlıklı sonucu alırsın bence.bildiğim kadarıyla , sonuc 5 çıkmalı en az..bir günde bile değişiyormuş, sen yine de olumlu düşün olumlu olsun inşaalllaaahhh....benim de 3 aralık transferim oldu. pzt.sonucumu öğreniyorum çoookkk da heyecanyım.rabbim bizleri boş çevirmez hkkımızda hayırlısı olur inşaalllaahhh.... unutma sakın herşey beyinde başlar stres yapma sakın rahat olmaya bak... canımm...dualarım seninle .....

4. 13 Aralık 2008
  5. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım degerın bıraz dusuk bence 12 gun baska merkezde yaptır 5 ten yuksek olması lazım ama yılmak yok ınsallah yukselecek degerın

6. 13 Aralık 2008
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    negatif gibi görünüyor.inşallah yükselir.ama ümitlenmesen iyi olur canım.:çok üzgünüm:

8. 13 Aralık 2008
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ptesi kesin sonucu alıcaksın hayırlısıyla...sonuç negatifte olsa yılmak yok bebişlerimiz uzak yollardan gelicek bu belli..bizde umutsuz üzgün bıkkın olursak hiç gelmezler canım..hayırlısıyla hamiş haberlerini alırız inşşş...:1hug:

10. 14 Aralık 2008
  11. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bizi merak içinde bırakma olu mu?????senin için hayırlısı olsun

12. 14 Aralık 2008
  13. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize teşekkür ediyorum kızlar hayırlısı neyse o olsun bakalımmmm

14. 14 Aralık 2008
  15. selvihan

selvihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim sonucun dusuk biraz normalde 30 un ustu iyi benim gecen seferki yaptigimda 15 cikmisti iki gun sonra degerim dustu.allaha sukur bu sefer 111 di yani hamileyim insalla.canim cok umitlenme cunku bende gecen sefer cok umitlenmistim dedigim gibi olmadi.doktorum 30 ustu iyi dedi insalla senin icinde hayirlisi olur benim umudumun tukendigi anda oldu 3.denemede insalla alllah isteyen herkese verir