bhcg değerlerime bakar mısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sevimlilahana tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sevimlilahana
  1. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    öncelikle kısaca kendimden bahsedeyim. 2 yıllık evliyim. eşimde azospermi olduğu için tüpbebek tedavisine başladık. 20 ağustosta transferim yapıldı. 3 embriyo transfer edildi. 1 eylül test günümdü ancak ben bir gün öncesinden kan testi yaptım ve negatif sonuç aldım. (bu testte tam değer verilmedi sadece negatif yazıyordu) aynı günün akşamı lekelenme başladı ve ertesi gün kanamam oldu. 13. gün tekrarladık tsti ve bhcg 40 çıktı. doktorunm düşük yapıyorsun dedi ve iğne verdi. 15. gün 54e yükseldi değer. kanamam 5 gün boyunca sürdü bu arada. normal adet kanaması gibi. 19. gün değerim 325 çıktı ve doktorum gebesin dedi. yarın tekrar kan testi yapılacak.
    ben hala hamile olduğuma inandıramıyorum kendimi. değer bu kadar düşükken sonradan yükselmesi üstelik 5 gün boyunca kanamanın olması normal mi?? yardımcı olursanız seinirim. teşekkür ederim

2. 11 Eylül 2009
  3. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım gözün aydın öncelikle bu değere göre şükürler olsun hamişsin benimde teste gitmeden önceki günümde kanamam olmuştu hemde adet kanaması gibi ama 12. gün değerim kanda 125 di canım gözün aydın kendini stres yapma bu arada kanaman devam ediyomu

4. 11 Eylül 2009
  5. gorken

gorken Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gözünaydın içini rahat tut

6. 11 Eylül 2009
  7. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım testleri aynı yerdemi yaptırdın?
    son değerin çok güzel inşallah tutunmuştur bebeğin sana
    muhakkak testi tekrarla ama..

8. 11 Eylül 2009
  9. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol zeyracım. kanama devam etmiyor. 12. gün oldum ve 5 gün boyunca adet kanaması gibi sürdü ve kesildi. kanama devam ederken ilk olarak 40 değerini aldık. hem kanama olması hem de değerin düşük olması ümitlerimi kırdı. ama son değerimin 325 olması çok sevindirdi beni. ama hala endişeliyim olumsuz bir durumla karşılaşacağım diye. inşallah o sevinci doyasıya yaşamak nasip olur hepimize

10. 11 Eylül 2009
  11. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım negatif aldığımız testi bir tıp merkezinde yaptırmıştım çok pişman oldum. özellikle değeri öğrenmek istiyorum dediğim halde hiç değer olmadan negatif dendi. 13. günki testi tedavi gördüğüm merkezde yaptırdım.(40 çıktı) son iki testi de devlet hastanesinde yaptırdım.

12. 11 Eylül 2009
  13. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım içini ferah tut bitanem bebişin seninle inşallah değerlerinde güzel birşekilde katlanıcak ve rabbimin izniyle 9 ay sonra bebişini kucağına alman dileğimle canım stres yapma sakın bak bebişin ne kadar mücadele etmiş kaç günlerdir herşeyde bir hayır var canım benimopuyorumnanaktan

14. 11 Eylül 2009
  15. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol canım. sanırım keseyi görene kadar sonra da kalp atışlarına kadar içim rahat etmeyecek. Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah

16. 11 Eylül 2009
  17. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım inşallah. herşeyin hayırlısı için dua ettim. bundan sonra da hayırlısı olur inşallah

18. 11 Eylül 2009
  19. nrcnxoxzbk

nrcnxoxzbk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gözün aydın canım bencede bebğin seninle değerin güzel hakkında hayırlısı olsun inşş