bhcg için erkenmiydi?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ponispon tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ponispon
  1. ponispon

ponispon umutlu... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bora bey.benim son adetim 22 mayıs 21 haziranda adet olmam gerekli.adetime 6 gün kala kanda bhcg testi yaptırdım sonuç negatif.sormak istediğim soruda şu adetim gelene kadar gebelik için ümitlenmelimiyim yoksa kesin hamile değilmiyim.bir de hemen gebe kalabilmek için neler önerirsiniz.bu arada gebe kalmam için herhangi bir problem yok.şimdiden teşekkürler

2. 19 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Erken test yaptırmanın bir anlamı yok. Gebeliğin ilk bulgusu beklenen adetin gecikmesidir. Erken test sadece firma veya laboratuvara para kazandıracaktır. Gebe kalabilmek için düzenli cinsel ilişkide bulunmak yeterlidir. 1 yıl süre ile düzenli ilişkiye rağmen gebe kalamıyorsanız mutlaka üreme sağlığı ile ilgili bir merkeze başvurmalısınız. bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

4. 19 Haziran 2010
  5. ponispon

ponispon umutlu... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler :)

6. 20 Haziran 2010
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende böyle bi konu açmak için foruma girmiştim. :) şiddetli başağrısı için acile gittim akşam ve dr tomografi çekmek istedi o yüzden önce gebelik testi yapıldı negatif çıktı. ama adetim aşağı yukarı 24 üne denk geliyor. inşallah bebek vardır da adetim geçikir... bu konu tekrar ümitlendirdi :))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.