BHCG sonucum yardim lutfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zulalcat tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8. gun degerim 26 10 .gun degerim 64 cok heyecanliyim biraz endiseliyim tecrubelerinizi paylasirsaniz lutfen iki emriyo 3.gun transferi 13.gun birdaha tahlilim var druma bu gun ulasamadim

2. 22 Haziran 2010
  3. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    güzel katlanmmış canım. iki kattan fazla. tek embriyo tutmuş gibi görünüyor. rabbim hakkında hayırlısını dilesin kaçıncı gün embriyosuydu?

4. 22 Haziran 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim onuncu gune gore Masallah degerin iyi, 12 gunde 100 ustu betahcglere genelde doktorlar cok iyi diyorlar benim bildigim. seninde 100 ustu olucak Insallah. hatta daha fazlada artabilir. hic endiselenme aklina kotu bir sey getirecek bir deger kesinlikle degil. ay doktor gb konustum ama iki hamilelik ustune aksama kadar kk okumak derken doktor kesildik walla:)))))))))))

6. 22 Haziran 2010
  7. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim 3.gun empriyosuydu burda hep ucuncu gunde yapiyolar bende tek olmasini cok istiyorum riskleri dusuk ihtimalini dusununce tek olur insallah sonra allah omur verirse birdaha yaptiririm

8. 22 Haziran 2010
  9. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    hayırlısı olsun canım

10. 22 Haziran 2010
  11. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ozlem 80 senin son denemen kimyasaldi canim oyle hatirliyorum birdaha ne zaman basliycaksin dondurulmusun varmi herkese moral bilgi veriyosun Allah razi olsun

12. 22 Haziran 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim sagol aslinda bilmis bilmis cok konusmam iyi degil ama ne yapayim cok ogrenmisim biraz merakliyimdir tibbi konulara:))
    3 donmusum var birinde ufak fragmantasyon vardi umarim Insallah diger ikisi saglikla cozulur. doktor ne zaman istersen baslayalim dedi kontrolde.agustosta labratuvar kapali ne komik degil mi:)) ya temmuz ya eylul hayirlisi olsun,cok umutlu degilim ama hastanede embroyolarimin oldugunu bilmek beni geriyor sirf o yuzden hemen yaptirayim dioyorum.
    diger test tekrarin yarina mi? hic merak etme bence cok iyi gelicek sonucun. :nazar:

14. 22 Haziran 2010
  15. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada evet canim besinci haftanin sonunda regle oldum degerim cok dusuk baslamisti sinyalini vermisti sonra cok iyi artmisti surekli bir heveslendik ama nasip degilmis:KK43:(

16. 23 Haziran 2010
  17. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok estagfirullah ben gercekten taktir ederek soyledim herkese moral veriyorsun kendin yeni kimyasal gecirmene ragmen gercekten insan birseyler duyunca cok rahatliyo kimseyle paylasamiyo bizm tup yaptidigimizi esim ve benden baska bilen yok 8 aydir evliyim ailelerimiz hepsi turkiyede koyde yazik cok uzuluyorlardi simdi cok seviniyorlar normal saniyorlar insallah mevlamin izniyle dondurulmuslarinla olur bircok insan okudum burda kac tazeden sonra dondurulmuslarla gebe ben bir taze bir dondurulmus negatif hic olmiycak saniyoduk cok sukur ben belcikadayim canim burdada labratuar kapali artik turkiyede tam tersi en yogun oldugu donem iste buralar boyle tek avantaji cok sukur simdi burda bedava tup 400 ero falan oduyoruz ozel dr turk dr muayahane parasi kucuk hastane masraflari falan turkiyede devlet memuruydum bir senede ancak birtane yaptirirdik herhal dr ikinci sonuctan sonra tamam artik gerek yok E2 progesteronunda cok iyi kesin hamilesin diye kabul ediyoruz dedi ptesi yani 17. gun yaptir dedi bu arada esimde sperm azligi bendede hipotreoidi ve prolaktin yuksekligi var ikiside gebelige engel ilac kullaniyodum cok sukur ALLAH bunu verirse yasim 29 hemen ikinciye basliycam uc cocuk istiyodum hep RABBIM verirse ay cok uzun anlativermisim kusura bakma canim ya

18. 23 Haziran 2010
  19. 30temmuz

30temmuz kuzum gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen dondurulmuş tedavisinde mi hamile kaldın tam anlayamadım
    bende negatif sonucu dün aldım zamanı değilmiş dedik dondurulmuş tedavisine başlıyacaz heralde eylül ekim gibi olur daha histeroskopi yapılacak bakalım hayırlısı