Bhcg Yanlmas ve alama.

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve xelyum tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xelyum
  1. xelyum

xelyum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ]arkadaşlar
    ben 17 temmuz 2009 itibariyle aşılama yaptırdım. yani bün aşılamamın 17.ci günü.doktorumun isteği üzerine bhcg yaptırdım ve sonuç 15.6 çıktı.labaratuvar görevlisi ne evet ne hayır diyebiliriz diyince hemen doktoruma aradım ama kendisine ulaşamadım..
    bundan önce bir düşük yapmış ve sol tüpümü kaybetmiştim.bu yüzden adet kanamlarım cok düzensiz ve geriye kalan tek tüpümde cekilen rahim flimiyle boğumlu olduğu ortaya cıkmıştı..
    şuan ne olduğu konusunda bir fikrim yok ümitlenmek istemiyorum.ama ümitsizde değilim..yani 17.ci gün içn 15.6 değeri hamilelik yok anlamınamı gelmektedir..
    birde hala regl olmamamda bir ümit içimde.. tüplerin boğumlu olması ve hamileliğin yavaş ilerlemesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi daha önce böyle birsey yaşayan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana acil cevap yazarlarsa çok memnun olurum...
    MERAK İÇİNDEYİM ACİL CEVAP

Son düzenleme: 3 Ağustos 2009
  2. 3 Ağustos 2009
  3. benimo

benimo Guest

canım tebrik ederim hamilesin mutlullugun daim olsun

4. 3 Ağustos 2009
  5. benimo

benimo Guest

gec döllenme diye bişey var hemen transfer yapıldıgün şıp diye girmiyoya kusum maşşalla valla cok sevindim bosa sitrese girme tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

6. 3 Ağustos 2009
  7. xelyum

xelyum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR LÜTFEN YAA .SABAHTAN BERİ AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ...ÇOK UĞRAŞTIK. VE ARTIK SABRIMIZIN SONUNA GELDİK. SİZCE HAMİLEMİYİM ARKADAŞLAR?SONRA 1 HAFTA SONRA DÜŞMESİNDEN VE 1 HAFTA SONRA BU DEĞERİN SIFIRA DÜŞMESİ SÖZ KONUSUMU ACİL CEVAP...ŞUAN AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTUYORUM.:1no2:

8. 3 Ağustos 2009
  9. xelyum

xelyum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ciddimisiniz arkadaşlar....

10. 3 Ağustos 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım yarın başka bı laboratuvarda yenlıe tahlılını

12. 3 Ağustos 2009
  13. xelyum

xelyum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani eğer yarın artış varsa hamilelik yenimi başlamış oluyor arkadaşlar..

14. 3 Ağustos 2009
  15. xelyum

xelyum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çünkü ben şuan aşılamamın 17.ci günümdeyim. aşılama yapıldıktan sonraki (transfer) günlerde mesela aşılam işlemi bittikten sonra 8-10 gün gibi bir süre sonrada hamile kalma durumu söz konusu olabilirmi?cünkü ben aşılama yapıldıktan 7 gün sonra karnımdan çatlatma iğnesi vuruldum..(doktorun recetesi üzerine)

16. 3 Ağustos 2009
  17. benimo

benimo Guest

canım mesejımı aldınmı lütfen üzülme allahın izniyle hamilesin canım degerlerin yükselecektir aşılama transferinde tutsa bile bu sonuc olabilir gec döllenmiş olamazmı canım balgibide olur hadi maşşallah anne adayımızıa

18. 3 Ağustos 2009
  19. benimo

benimo Guest

sen kendini yorma dinlen sitrese girme yarın veya diğergün tekrar değerlerini ölctür canım gün gectikce yükseldiğini göreceksin allahın izniyle