bi akıl verin

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve logoss tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : logoss
  1. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.ya bnm okulda çok hoşlandıım biri var.aynı sınıfta deiliz malesef.o başka bi şubede.1 senedir onu seviyorum.onunla arkadaş olsam da yeter.tanışmak için napmam lazım.çok çegingen bi kızım.direkt söyleyemem.tanışıp sohbet etmek için bi fırsat yaratmalıyım.yardımcı olursanız sevinirim.

2. 6 Aralık 2008
  3. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    e bi zahmet sen beklede o gelsin sewıosa:nazar: :nazar:

4. 6 Aralık 2008
  5. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama bnm onla sevgili olmak gibi bi derdim yok ki.beni sevsin ssevmesin fark etmez.sadce arkadaş olmak istiyorum.okulda başka sınıflardan olup da birbirini tanıyan çok az insan var zaten.tanışmak için napabiliirm dedim..

6. 6 Aralık 2008
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Valla bencede hiç bişey yapma üstüne düşmeye değmez eğer o istiyosa gelir zaten

8. 6 Aralık 2008
  9. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlışlıkla çarp ona..Sonra "pardon" de kaydirigubbakcemile3 O da "önemli değil" der.Sonraki günlerde de gözgöze gelince gülümse.Ne de olsa aranızda "pardon" ve "önemli değil" şeklinde kısacık bir konuşma geçmiş olacak.Gülümsediğinde ya da selam verdiğinde karşılığını verir merak etme.Hiçbir insan selamını almayacak kadar öküz değildir :nazar: Sonrası zaten eğer o da senle arkadaşlık etmek istiyorsa gelecektir.Ama ilk adımı atmaktan çekinme hiçbir zaman.Kaybetceğin birşey yok sonuçta.Kimbilir belki de kazanırsın :jeyyar:

10. 6 Aralık 2008
  11. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm neyse ya ne demek istediimi anlatamadım ben.silyim konuyu

12. 6 Aralık 2008
  13. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    silemedimm.....nası yapcam bunu

14. 6 Aralık 2008
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    sen silemiyorsun canım... konu sorumlusuna mesaj atıyorsun o siliyor sanırım...

yalnız ben anladığım kadarıyla sana bişiler yazmak istiyorum...

çok hoşlanıyorum diyorsun ; 1 yıldır seviyorum demişsin... arkadaş olup ; sohbet etmek istiyorsun... ama bu sana yetmeyecek sonra... hatta acı verecek... düşünsene seni arkadaşı gibi görüp hoşlandığı başka bir kızdan sana bahsettiğini... ne hissedeceksin...

sana burda istiyorsa o gelsin derken arkadaşlar ben de aynısını söylemek istedim... ama tam ifade edemedik galiba... demek istediğimiz sen seviyorsun bu çocuğu ; o da seni seviyorsa zaten tanışma fırsatı yaratacaktır... yaratamıyorsa da sen bunu düşünme...

sen koşma bu erkek milletinin peşinden ; onlar koşsun manasında söylüyoruz biz... yoksa inan senin canın yanacak...

ama illa ki tanışmak istiyorsan ; o sınıftan başkalarıyla tanışabilirsin... yavaş yavaş sınıflarına girer onun seni farketmesini sağlayabilirsin... farkettiğinde de ama yine aynı şeyi söyleyeceğim o uğraşsın senle iletişime geçmek için ... sen yapma bunu...

umarım doğru anlamış ve anlatabilmişimdir... yerimseniben