bi bakar mısınız?

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve sharma tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sharma
  1. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaman yaklaştıkça aklımı kurcalayan bir şeyi sizle de paylaşmak istedim,erkek arkadaşım ve ailesi temmuz gibi istemeye gelelim diyor ben bir yıldır zor ikna ettim sınavım okulum var diye..kpss sınavından sonra babama dicektim ama annem deme daha erken dedi ayrıca borcumuz var falan dedi..şimdi ben arada kaldim aslında şu kpss ye falan girip sonucu gördükten sonra babama söylemek isitoyrum ama baskı var üzerimde temmuz da gelcez diye..bunlar yetmezmiş gibi okulum stajım kpss falan flian var.bazen bu işten bile soğudugumu hissediyorum..biraz daha bekle diyemem sevgilime cünkü onun sabrı kalmadı..3 yıldır bekliyor beni yaklaşık..ailesi uzakta.O nu da düşünüyorum ama ben arada kalıyorum napcam bilmiyorum buaralar düşünmüyorum ama temmuzdan sonra soğuk terler akmaya başlar benden :KK43:eyvahedigeldismile

2. 29 Mayıs 2010
  3. dilsadonder

dilsadonder Kerem Bebek Bir Melek Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de aynı durumdayım 7 yıla yaklaştı ilişkimiz ama babam hala tamam demedi istemeye gelecekler dedik nazlanıp duruyor işlerim var falan erkek arkadaşımla aram bozuldu bozulacak bende kpss ye gircem annemle erkek arkadaşım konuşup eylülde sınavdan sonra isteme olsun söz olsun nişan olmadan düğün olsun demiştik erkek arkadaşım vazgeçti bu yaz olsun diyor bekleyemem artık diyor annesi defalarca aradı bizimkiler ekimde düğün olsun diyor acayip arada kaldım :gitme:

4. 29 Mayıs 2010
  5. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arada kalmak kadar kötüsü yok aşağı tükürsem bıyık yukarı tükürsem sakal :S
    ama bak senin baban biliyor benimkinin haberi yok daha =(
    napcaz şimdi?
    ikna etsek niye bekleyemiyorlar niye bu acele anlamış değilim bizim 3 yıl bitiyor daha zamanımız var diye düşünüyorum ben ama:...

6. 30 Mayıs 2010
  7. dilsadonder

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    babam olumlu bakmıyor bu da karşı tarafın zoruna gidiyor bekleyip görcez sabretcez ama bence de erkek tarafı bizi bu kadar bunaltmamalı benm adım çaba göstermiyor a çıktı bakalım hayırlısıbilmiyorumkismile

8. 30 Mayıs 2010
  9. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    aslnda karşı tarafıda anlamak lazım. En azından söz nişan bişiler istiyor olabilirler. 2tarafıda idare etmenin en güzel yolu her 2tarafında istediğini yapmak. Babaların istediğini yapıp henüz evlenmemek ama sevgililerin istediğini yapıp enazından söz-nişan vs. yapmak. Hem böylece sözden yada nişandan sonra aradan çekilmiş olursunuz 2 aile kendi karar verir her şeyin zamanına ve böylece arada kalmazsnız bence. Erkek tarafı söz yada nişandan sonra hadi diye sıkıştıracaksa da artık sizi değil ailenizi sıkıştırır:)

10. 30 Mayıs 2010
  11. dilsadonder

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yorum güzel hatta çooook güzel ama babalar söze bi ikna olsaaa ahh ahhh :)

12. 30 Mayıs 2010
  13. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    muhtemelen aynı şeyi bende yaşayacağım bence anneleri dolduralım babanın üstüne püskürtelim biz baskı yaparsak eminim sonuç olumlu olur zemuszemus gelişmelerden haberdar edin kızlar kaydirigubbakcemile5

14. 30 Mayıs 2010
  15. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu güzel yerimseniben ama annem sen kendin söyle demişti bana.ben ozaman annemi ayarlamaya calışayım dedğiniz gibi karşı tarafa anlamak lazım ama arada kalan biz oluyoruzz:çok üzgünüm:

16. 30 Mayıs 2010
  17. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    anneler öyle söyler hep zaten ama dinleme sen annene baskı yap ben burdan okuduğum kadarıyla herkes öyle yapıyor önce anneni ikna et o babanı ayarlar zaten böylece babanın hışmından kurtulmuş olursun yani ben böyle yapacağım boshayallersmile

18. 30 Mayıs 2010
  19. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anneme de yazık :=( walla düşünmek istemiyorum ama sınavdan sonra söylemek zorundayım pofff..