bi bakarmisiniz lütfen (Evet mi demeliyim yoksa beklemeli miyim) 2

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aylin90 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : aylin90
  1. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    BI BAKARMISINIZ

ablalarim bakarmisiniz lütfennnn, bugün o kisiyle bulusuyorumm, dün msn de kücük bi tartisma yasandi. kendisi bana SCHATZ diye hitap etti, bu askim canim gibi birsey almancadan. bende DETTT dedim, oda niyee dettt, biz beraber degilmiyiz demezmiii.. ayy dona kaldim orda, nasil yani yaa dedim nerden cikardin bunu ben sana daha evet demedim dedim, tmm tmm ok dedi. zaman istiomm demistim dedim. tmm tmm bakalim nereye kadar beklicez dedi bu. bende dedimki acele ise seytan karisir dedim, bende karismak istiyorum zten dedi bu... beni anlamion dedim, evet seni anlamiom dedi bozuldu ben cikiom dedi cikti yatmaya. bende msj gönderdim beni anlamion böle üzüyopn felan dedim, oda geri yazdi,. tmm yaa... neden kücük seyi böle büyüttün anlamadim.-.. ooff... cekti bu bi... neyse iyi geceler dedi, bende dedim büyütmedim sadece tekrarliyorum senide anliyorum ama zaman tanii dedim, kirdiysam özür dilerim dedim. oda geri yazdi, tmm takma kafana oki dedi, hadi grs yarin dedi uyicam simdi 4 de kalkicam dedi.... ya bu cocuk cok aceleci, neden acelecisin dedim, seni kaybetmek istemiyom dedi. onu red edicegimi düsünüyor. bende zor ve korkulari olan bir kizim. hemen güvenemiom. acele etsinde istemiyom. sizce ben mi abarttim bana SCHATZ dedi diye? hoslaniyor böle seyler demeyi, ve elimi tutmayi felan, cep telimi istio, elimden alirken önce elime dokunuyor gözlerime bakiyo icten sonra telimi aliyo... bilemedim benimle gercekten ciddimi.......

Son düzenleme: 26 Nisan 2009
  2. 17 Nisan 2009
  3. selda_berrak

selda_berrak GÜLÜMSE KADERİNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bir kelimeye fazla anlam yüklemeye çalışma
    olayları görmek istediğin olmasını istediğin gibi değilde doğru yanından bakarak gör
    yaşınız henüz küçük ciddi den kastın evlilikse sanmıyorum
    ama cidden senden hoşlanıyormuyu soruyorsan yorumunu sen yapmalısın
    sana tavsiyem ilgini fazla belli etmemen olacaktır
    zira kaçan kovalanır sen ne kadar verirsen o seni çantada keklik sanacaktır
    birde sanırım ilgisi cinsel boyutta sözleri onu gösteriyor dikkatli ol ve üzüleceğin bişey yapma
    herşey gönlünce olsun canım..

4. 17 Nisan 2009
  5. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    ben agirdan aliyorum zaten... yooo kimse dokunamaz bana ölee...... izin vermem, birsey yapamaz. daha mesafeli olucam bugün... ya nebilim bana schatz demesi hosuma gitmedi, böle seylerden hoslanmiyorum, o daha benim hicbirseyim.....
    sanirim tepkimi ortaya koymam lazim, isine gelmezse hic pas vermeden giderim, artik pesimdemi kosar yoksa dermi icinden bu kiz bna göre degil by diye bilemicem...

6. 17 Nisan 2009
  7. cileklipuding

cileklipuding Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Dett İn anlamı ne ?

8. 17 Nisan 2009
  9. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    yani dettt söyleme öylee yani izin vermedim kizgin biryey dett :)