bi bakarmısınız panik atak oldum artık ya :(((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brcsrkn tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba 16+5 haftalık hamileyim arada bebeğin hareketlerini gaz sancısı gibi hissediyordum sanki dün hiç hissetmedim yada hissettiysem hatırlamıyorum anlayamadım
    bu haftalarda bu şekilde hissettmek normalmi çok tedirgin oluyorum artık iyice panik atak oldum sanırım lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız senağlama :çok üzgünüm:

2. 3 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım bebeğin daha çok küçük hareketlerini en rahat 20 ve 21. haftadan sonra hissedebilirsinnn .. sen mutlu ol ki bebeğinde mutlu olsunn annesii sen merak etme o rahattırrr:1hug:

4. 3 Haziran 2009
  5. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    neslihancım teşekkür ederim ilgine ama bi hissedip bi hissedemeyince panik oluyorum ister istemez :KK43:

6. 3 Haziran 2009
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ay dur daha yaaa ne bu acele:) ben ilk 20.haftada o da seğirme şeklinde hissetmiştim.daha çok küçük o duydukların bıle gerçekten gaz sancısı olabilir yani.

8. 3 Haziran 2009
  9. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    D-Gabbana ilgine teşekkür ederim arkadaşım biraz aceleci davranıyorum belki ama napiyim ya o gaz sancıları sanki bebek gibi geldi bana
    çok pipiriklendim gerçekten bian daha önceden bi düşüğüm olduğu için bunda çok stres yapıorum ister istemez :KK43:

10. 3 Haziran 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebeğin daha küçük gaz gibi bile hissedebiliyor olman çok güzel bence çünkü tam olarak 20. haftadan sonra hissedilmeye başlıyor.bende doktoruma daha çok fazla hissedilmiyor demiştim 20. haftadan önce doktorda bana ya ne kadar bişeyki o ne kadar güçle vurmasını bekliyorsun anlamadım dedi.onun için normal takma kafana şimdi bol bol hissediyorum hatta uyutmuyor.hareket etsin istediğinde çikolata ye ve sol tarafına uzan o zaman hareket ediyorlar

12. 3 Haziran 2009
  13. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    eftelyacım teşekkürler ilgine yani benim bi hissedip bi hissetmemem normaldeğilmi vallaha çok panik oldum ya çok korkuyorum bebeişime bişey olucak diye şimdi bide kafama taktım die de hissetsemde bana hissetmiyormuşum gibi gelir herhalde of bi tepik atsa şöle güçlüce bende rahatlasam :)

14. 3 Haziran 2009
  15. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    AY SEKERIMMMMMMMMM :))))))))))))) HELE DURRR.AZ BEKLE..TEKMELERI YEDIKÇE UYKUSUZ VE AGRILI GECELER BASLAYINCA ANLARSINN...BENDE ARTIK UYKU DIE BSE YOK...AYAKLAR KABURGALARIMDA DURUO...DAYAGA DOYDUM VALLA TEKME YIYE YIYE-tatlicadiarzu-

16. 3 Haziran 2009
  17. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    m.joyy teşekkür ederim bu dönemlerde ararda hissedilmesi normal sanırım sabah kine göre biraz daha rahatım artık :) bugün 4lü test sonucumda çıkıcakta gerginliğimin bi sebebi de o :KK43:((

18. 3 Haziran 2009
  19. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende 16 haftadan itibaren hissetmeye başlamıştım sanki içerden birisi tavuk tüyüyle gıdıklıyo gibi gıdıklanıyodum ama
    18 haftamda doktora gittiğimde sabah çok hareketliydi demiştim doktorum benimle idda etmişti daha hissetmezsn çok küçük o annesi diye

evt bu kadar erken hisediliyo ama hergün aynı şekilde hissedemiyosun
    çok küçük oldugu için ancak çok kuvvetli hareketlerini hissedebilirsin canım yani bebeğin eminim hç durmadan hareket ediyodur ama sen sadece çok kuvvetli olanları hissedersin bende senin gibiydim
    yani yaşadığın şey çok normal bir durum
    korkma ilerleyen haftalarda daha çok hissediceksin