bi bakarmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fato xsx28 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : fato xsx28
  1. fato xsx28

fato xsx28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bugün seda sayanda bi tüp bebek uzmanı dr vardı adını ve hangi hastanede olduğunu bilen varmı...buyrunnnnnnnnn

2. 3 Haziran 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Eurofertıl veya jınemed ıdır ben seyretmedım ama baŞkasını almıyolar bırde avrupa Şafakın tÜpcÜlerı Çıkıyor

4. 3 Haziran 2009
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eurofertil olması gerek
    eğer oysa istanbul eurofertile gidenler bin pişman
    burada biraz araştırma yapabilirsin

6. 3 Haziran 2009
  7. zevkalade

zevkalade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım deneyimlerime dayanarak sana şu kadarını söyleyebilirim ki seda sayanda çıkan hiçbir hastane ya da doktora güvenme. ben de eurofertilde 2 tüp denememi yaptım sonuç negatif. orada hiçbir problemimin olmadığını embriyoların çok iyi olduğunu söylemiş ve dondurmuşlardı da. sonra memoriale geldim. embriyolarımın fotoğraflarına baktılar ve onların kesinlikle 2. kalite embriyo olduğunu, bu kalitedeki embriyoların da dondurulamayacağını söylediler. yani para almak uğruna bi de beni kandırdılar. doğru düzgün tetkik yapmıyorlar çünkü kendi bünyelerinde laboratuarları yok. tüp bebekte en önemlisi laboratuar. onlar internet sitelerinde labr. varmış gibi gösteriyorlar ama binalarının arkasında bulunan özel bi labr. işlemleri yapıyor. sakın sakın tavsiye etmiyorum.

seda sayanda çıkan iç hastalıkları uzmanı diyetisyen gürkan kubilaya gittim. aman allahım ne baştan savma yer orası öyle.kaçak çalışıyor. tabelası bile yok. 5 kişiyi aynı anda içeri alıyor adam, eline liste tutuşturuyor, verdiğin paraya göre 1 hafta veya 2 hafta sonra tekrar gidiyorsun, yine 5 kişi birden içeri alıyor, şak şak vakit kaybetmemek için eline listeyi tutşturuyor, bi soru sorduğundaysa sen beni televizyonda bunları anlatırken izlemedin herhalde diye başından savıyor. 2 ay paket program için (paket program dediğim gibi haftada bir gidip eline lidteyi tutuşturup yollamaları) 650 tl bayıldım ve her gittiğimde 1 dakika bile sürmedi ilgilenmesi. 62 kilodan 1 kilo bile veremeden paramı çöpe atmış oldum. eşim de ben de bi daha seda sayanda çıkan kimseye güvenmemeye karar verdik. bize 2 tüp bebek ve artı 650 tl ya mal oldu. benden söylemesi...

8. 3 Haziran 2009
  9. hakper

hakper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım izlemedim ama,jinemet hastanesi ise teksen çamlıbel çıkmıştır.benim ilk denemem orada oldu şuan ikizlerime hamileyim.hastaneyi ve doktorumu herkeze tavsiye edebilirim,her konuda çok ilgili bir hastane.

10. 3 Haziran 2009
  11. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    teksen camlıbel akrabamı dolandırdı toplanamıyacak kadar küçük mmdeki yumurtasını tek yumurtasını topladı , ve transfer olamaz buna dediler.. bahcecide yaptırdı 4. denemede hamile kaldı şuan ücüzlere hamile

12. 3 Haziran 2009
  13. fato xsx28

fato xsx28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim umut dünyası işte tv leri bu konuda takip ediyorum onuda bugün gördüm ancak sonuna denk geldiğim için kim olduğunu anlayamadım.neyse uyardığınız iyi oldu teşekkürler

14. 3 Haziran 2009
  15. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    fatoş maddi sıkıntın yoksa bahceci , memorial , umut tüp bebeki tavsiye edebilirm canım..

16. 3 Haziran 2009
  17. fato xsx28

fato xsx28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şu an marmara üniversitesi tüp bebk ünitesinde tedavi oluyorum dr tevfik yoldemir ssk lı olduğum için iki kere ssk da denicem artık gerisine o zaman bakarım inş gerek kalmaz.