bi bakarmısınız?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve masumprenses tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : masumprenses
  1. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar bugün doktora gittim ameliyat günü almak için fakat çıkışta bana bi form verdi bunları oku benim anlatmadığım atladığım bi yer varsa burdan öğrenirsin dedi.Formda ameliyat riskleri falan vardı ölüm,sakat kalmak vs. şeyler.Çok korktum acaba burnundan ameliyat olupta böyle talihsizliklerle karşılaşanlar varmıdır?Ailem vazgeçmemi söylüyo onlarda çok korktu:KK43:(eyvahedigeldismile

2. 8 Temmuz 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben tamamını okumamıştım bile
    sonuçta her ameliyatta böyle riskler mevcut.

4. 8 Temmuz 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm o forum her amlyt olanaverilen klasik bi forumdurrrr...sadece esteik için olan özel bşy deil her amlyt olan okur ve imzalar:)bende yüzeysel bakmıştım hepsini okumadım bile :)

6. 8 Temmuz 2010
  7. eylul85

eylul85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet korkmanı gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum..sadece formalite icabı doldurtuyorlar...prosedüre uymak olsun diye..

8. 9 Temmuz 2010
  9. masumprenses

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bana biraz cesaret verin yaa hayatımda ilk defa ameliyat olcam offff:çok üzgünüm:

10. 9 Temmuz 2010
  11. eylul85

eylul85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım sana şöyle söyleyim..ben ki iğneden bile korkan biriyim her ne zaman iğne vurulacak olsa ortalığı ayağa kaldırmışımdır (ne yazıkki).. bende ameliyat oldum ama hiçbirşey hissetmiyorsun zaten..inan ben ameliyata girdiğimi bile hatırlamıyorum..canın acımıyor yani..sadece katlanman gereken ameliyat sonrası büyük çoğunluğu ilk 4 gününü kapsayacak olan şişlikler ve morluklar ki onlarda 4.günden itibaren yavaş yavaş inmeye başlıyor..yani önemli olan ilk 4 gün sonrasında normal hayatına geri dönüyorsun...ameliyattan korkma dediğim gibi narkozun etkisiyle zaten bişey hatırlamıyor ve hissetmiyorsun..

12. 9 Temmuz 2010
  13. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç korkma gerçekten ben ameliyat fikrini bile kabul etmezdim. ameliyattan bi kaç gün önce uyuyamadım. bi gece öncesinden bi ilaç verdi doktor ohhhh mışıl mışıl uyudum. ameliyata giderkende zaten hiç korkmadın. çünkü beni yatağımla götürdüler ve ameliyathanenin kapısından girerken anestesi uzmanı narkozu verdi. sonra gözümü tekrar aynı noktada açtım. sandımki ameliyat olmadım hala. sadece çok büyük bir titreme geldi o da sanırım narkozun etkisi olmuş bende. herkese olan bişi değil. onun dışında da ilk gün zaten hastanede kalıyorsun. ikinci gün ise birazcık zor geçiyor. şişliklerden dolayı. tabi nefes alamadığın için de gece uyanıyorsun. gece uyandıkça su içtim ve pastil aldım. 4 gün sonunda rahat uyuyabildim. merak etme gerçekten. bak burda ne kadar çok insan ameliyat oldu. ben burdaki arkadaşlardan cesaret alarak oldum ameliyatımı.olumunekankayizsmile

14. 9 Temmuz 2010
  15. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben o formu amelıyat olcagım hastanede ımzalamıstım amelıyata gırmeden 2 dakıka once , merak etme canım bır sey degıl yanı o sadece prosedur.... sen gir amelıyatına ısın yarısı karar bunu unutma, hadi bakalım hayırlısıyla olursun, hersey gonlune gore olsun inşallah

16. 10 Temmuz 2010
  17. masumprenses

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off umarım herşey dediğiniz gibi kolay olur bi sorun olmaz inşmafoldumben

18. 10 Temmuz 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    estetik olabilir ama sonucta bu da bir ameliyat canim.
    diger ameliyatlarda nasil riskler varsa aynen bunda da var yani.
    korkma cesur ol.
    evet bu tur ameliyatlarda bile talihsizlikler yasayan insanlar var ama az sayida.
    hersey once Allah'a sonra da doktorlara kaliyor canim kimse ameliyattan sapasaglam cikacaksin diye garanti veremez sana.
    ama bak bizler turp gibiyiz ve ameliyat oldugumuz icin cok mutluyuz cunku guzellestik ve hayatimiz degisti :))