Bi bakarsanız sevinirim kaş problemi

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve CoskuylaYasamak tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : CoskuylaYasamak
  1. ya arkadaşlar benim kaslar fena dökülüo stresten desem stres yapmadıgımz amanlarda bile dökülüo kaslarım ara ara dökülüo sonra aldırınca alan kişide ona uygun yapmaya calısıo sonra inceldi gitti şimdi uzatacagım uzatıyorumda orman gibi oldu ama o kısım hala az orda bir kac tel eksik ve kasların birleşme yerindeki kalın kısımlarında ara ara dökülüo bööle boşluklu boşluklu ve cok sinir bozucu düzelsin uzasın die ugrasıyorum ama onlar durdup dururken dökülo bi bakıom elimde kas kıllları var cok sinir yaa ne yapmam lazım bi yardım edin yaa kalemle cizmeyi sevmiom cok yapay duruo birde benim kaslar seyrek uzun telli dökülünce seyrek oldugundan çikin duruo

2. 21 Ocak 2009
  3. astraea

astraea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım "kaşlar nasıl sıklaşır" diye bir başlık var orayı biraz karıştırırsan çözüm yollarını bulabilirsin şutarafagitti

4. 16 Şubat 2009
  5. Discordia

Discordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mavalanın kaş ve kirpik için bi ürünü war ondan al istersen cnm ben kullanıorum kaşlarımda çıkmayan yerler vardı şimdi çıkıolar sabah akşam sür ii geldi bana bi dene istersen ....